Koleją na spacer do Żyrardowa

Żyrardów po raz kolejny bierze udział w projekcie promocyjnym „Kolejną na spacer”, zainicjowanym przez Koleje Mazowieckie. Celem projektu jest zachęcenie mieszkańców Warszawy do aktywnego spędzania wolnego czasu i poznawania ciekawych miejsc usytuowanych na szklaku Kolei Mazowieckich.

Wspólnie z zaproszonymi do współpracy miastami Koleje Mazowieckie przygotowały serię ulotek prezentujących walory turystyczne i przyrodnicze poszczególnych partnerów projektu. Poza Żyrardowem są to m.in. Płock, Łowicz, Góra Kalwaria.

Osobom, które zdecydują się wybrać „Koleją na spacer”, do jednego z miast biorących udział w projekcie, Koleje Mazowieckie oferują atrakcyjne zniżki na przejazd – aż do 33%. W podróż z promocyjnym „Biletem Wycieczkowym” można wyruszyć już w piątek o godz. 20.00, spędzić miło weekend w Żyrardowie i wrócić do domu w poniedziałek przed godz. 8.00. Akcja „Koleją na spacer” potrwa do połowy września. Ulotki dostępne są na stacjach: Warszawa Wschodnia, Warszawa Stadion, Warszawa Powiśle, Warszawa Śródmieście, Warszawa Ochota, Warszawa Zachodnia i Warszawa Wileńska.

Reklama