Piłkarskie remanenty cz. 2

Zima w naszych warunkach klimatycznych ogranicza bądź uniemożliwia uprawianie najpopularniejszego sportu jakim jest piłka nożna. Piłkarze, także ci młodzi, zmuszeni są trenować w hali, by z zapałem przygotować się do rozgrywek na trawiastych boiskach.
Mazowiecki Związek Piłki Nożnej zatwierdził ramowy terminarz rozgrywek rundy wiosennej sezonu 2010/2011 dla grup młodzieżowych. Najwcześniej swoje rozgrywki rozpoczną drużyny grające w Mazowieckiej Lidze Juniorów Starszych, Mazowieckiej Lidze Juniorów i Mazowieckiej Lidze Juniorów Młodszych. Pierwszą kolejkę rundy rewanżowej rozegrają 26-27 marca 2011 roku. Tydzień później swoje rozgrywki rozpoczną pozostałe grupy młodzieżowe. Poniżej aktualne tabele rozgrywek lig młodzieżowych prowadzonych przez MZPN.

MAZOWIECKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH rocznik 1992

Mecze Pkt. Bramki zdobyte Bramki stracone
1 KP Legia SSA Warszawa 12 34 49 4
2 MKS Polonia Warszawa 12 32 34 5
3 Wisła Płock S.S.A. 12 30 50 11
4 RKS RADOMIAK 1910 S.A. 12 21 31 15
5 SMP UKS Bródno 12 20 29 22
6 WCSM Agrykola Warszawa 12 19 35 31
7 GKS Mazowsze Grójec 12 16 21 20
8 LKS PERŁA Szczaki – Złotokłos 12 14 19 23
9 MKS Wkra Żuromin 12 12 22 38
10 LKS Błękitni Gąbin 12 9 18 45
11 LKS Orzeł Wierzbica 12 8 19 48
12 GKS Pogoń Grodzisk Maz. 12 5 14 39
13 OKS Start Otwock 12 2 11 51

LIGA JUNIORÓW STARSZYCH rocznik 1992

Mecze Pkt. Bramki zdobyte Bramki stracone
1 MLKSVictoria Sulejówek 7 19 24 8
2 LKS Jedność Żabieniec 7 18 35 6
3 BKS Hutnik W-wa 7 13 21 18
4 KS Laura Chylice 7 12 21 15
5 BKS „Naprzód” 7 8 15 15
6 MLKS Józefovia 7 7 13 24
7 KS Przyszłość Włochy 7 4 16 29
8 LZS Promyk Nowa Sucha 7 0 5 35

I MAZOWIECKA LIGA JUNIORÓW rocznik 1993

Mecze Pkt. Bramki zdobyte Bramki stracone
1 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 12 33 38 11
2 WCSM Agrykola Warszawa 12 33 47 10
3 UKS Junior Ursynów 12 27 62 19
4 KS Piaseczno 12 23 24 15
5 Dolcan Sport S.S.A. 12 22 36 18
6 RKP 1926 – „Broń” Radom 12 20 27 20
7 MKS CIECHANÓW 12 16 27 31
8 WRKS Olimpia Warszawa 12 13 28 23
9 KS Dąb Wieliszew 12 13 27 30
10 MKS Znicz Pruszków 12 10 13 29
11 WKS Gwardia Warszawa 12 8 23 30
12 PWKS Huragan Wołomin 12 7 9 48
13 LKS Naprzód Zielonki 12 0 7 84

II MAZOWIECKA LIGA JUNIORÓW rocznik 1993

Mecze Pkt. Bramki zdobyte Bramki stracone
1 MKS Przasnysz 13 33 46 16
2 RKS Marymont 13 23 28 18
3 GLKS Nadarzyn 13 23 36 24
4 MKS Makowianka Maków Maz. 13 22 28 23
5 MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki 13 21 24 16
6 LKS Victoria Głosków 13 20 26 15
7 TKS Bóbr Tłuszcz 13 18 26 25
8 KS Tęcza Płońsk 12 18 28 23
9 LKS Mszczonowianka 13 17 17 25
10 Łochowski Klub Sportowy 13 16 24 31
11 PKS Imielnica Płock 13 15 25 48
12 OTKKF „Centrum” Radom 13 15 33 43
13 KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka 12 14 27 26
14 MKS Kasztelan Sierpc 13 3 21 56

LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH GR. II rocznik 1994

Mecze Pkt. Bramki zdobyte Bramki stracone
1 GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki 11 29 66 9
2 MKS Orkan Sochaczew 11 27 48 12
3 OSiR Żyrardów 10 22 34 18
4 MKS Korona Góra Kalwaria 11 21 32 17
5 GKS Świt Warszawa 11 19 28 18
6 UKS Borzęcin 11 19 25 16
7 KS Ożarowianka 11 16 20 26
8 KS Milan Milanówek 11 14 11 20
9 LKS Ryś Laski 11 12 11 27
10 RKS Marymont 10 6 16 44
11 LKS Tur Jaktorów 11 3 16 35
12 KS Błonianka 11 3 6 71

TRAMPKARZE STARSI GR. II rocznik 1995

Mecze Pkt. Bramki zdobyte Bramki stracone
1 KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 12 33 76 14
2 LKS Naprzód Zielonki 12 33 70 12
3 MKS Znicz Pruszków 12 28 46 14
4 LKS PERŁA Szczaki – Złotokłos 12 27 61 16
5 WRKS Olimpia Warszawa 12 22 41 19
6 CWKS Legia Warszawa 12 20 34 15
7 LKS Mszczonowianka 12 19 27 35
8 LKS Sparta Jazgarzew 12 13 34 38
9 MKS Orkan Sochaczew 12 13 22 39
10 UKS KS Teresin 12 10 29 43
11 LZS Piast Feliksów 12 9 11 68
12 ULKS Grom Prace Małe 12 3 7 97
13 RKS Okęcie W-wa 12 0 17 65

MAZOWIECKA LIGA TRAMPKARZY GR. II rocznik 1996

Mecze Pkt. Bramki zdobyte Bramki stracone
1 UKS Legion Radom 11 28 49 12
2 KP Legia SSA Warszawa 11 28 72 10
3 KS Delta Warszawa 11 25 53 25
4 WCSM Agrykola Warszawa 10 19 20 28
5 MSPN Radomiak 1910 Radom 11 15 28 31
6 GKS Pogoń Grodzisk Maz. 10 14 25 25
7 KS Piaseczno 11 14 20 29
8 SEMP Ursynów 11 13 25 26
9 OKS Start Otwock 11 11 14 24
10 MKP Pogoń Siedlce 11 11 15 25
11 UKS „Młodzik-18” Radom 11 6 16 48
12 MKS Znicz Pruszków 11 3 25 79

TRAMPKARZE GR. IV rocznik 1996

Mecze Pkt. Bramki zdobyte Bramki stracone
1 AKS FC Płochocin 8 20 62 14
2 UKS Unia Boryszew 8 17 32 11
3 KS Przyszłość Włochy 8 16 28 14
4 KS Ursus W-wa 8 13 23 14
5 OSiR Żyrardów 8 11 14 11
6 UKS Ambra Ołtarzew 8 11 21 18
7 KS Milan Milanówek 8 7 17 42
8 KS Błonianka 8 7 15 31
9 LZS Promyk Nowa Sucha 8 0 1 58

TRAMPKARZE MŁODSI GR. IV rocznik 1997

Mecze Pkt. Bramki zdobyte Bramki stracone
1 LKS Osuchów 10 26 45 6
2 WKS Gwardia Warszawa 10 25 49 14
3 MKS Znicz Pruszków 9 22 52 12
4 RKS Okęcie 10 19 47 19
5 LKS Ryś Laski 9 16 35 25
6 GLKS Nadarzyn 10 15 31 16
7 LKS Mszczonowianka 10 12 14 21
8 LKS TUR Jaktorów 10 10 15 26
9 UKS Unia 97 Sochaczew 10 7 22 37
10 GLKS Relax Radziwiłłów 10 3 4 89
11 UKS KS Teresin 10 1 5 54

MŁODZIKI GR. V rocznik 1998

Mecze Pkt. Bramki zdobyte Bramki stracone
1 GKS Pogoń Grodzisk Maz. 9 27 33 6
2 LKS Chlebnia 9 21 41 12
3 MKS Znicz Pruszków 9 20 25 2
4 KS Milan Milanówek 9 19 40 9
5 KS Ożarowianka 9 15 31 24
6 BKS „Naprzód” Brwinów 9 13 24 22
7 KS Orzeł Kampinos 9 9 8 33
8 AKS FC Płochocin 9 6 15 42
9 LZS Błękitni Korytów 9 3 15 50
10 KS Błonianka 9 0 2 34

ŻAKI GR. II rocznik 1999

Mecze Pkt. Bramki zdobyte Bramki stracone
1 UKS Ambra Ołtarzew 7 16 29 14
2 MKS Znicz Pruszków II 7 16 60 12
3 MKS Orkan Sochaczew 7 14 35 17
4 KS Ożarowianka II 7 12 27 28
5 UKS NOWA WIEŚ 7 11 25 16
6 GKS Pogoń Grodzisk Maz. 7 6 20 54
7 UKS Borzęcin 7 6 28 42
8 LZS Promyk Nowa Sucha 7 0 7 48

ŻAKI GR. III rocznik 1999

Mecze Pkt. Bramki zdobyte Bramki stracone
1 OSiR Żyrardów 8 24 112 12
2 MKS Znicz Pruszków I 8 18 51 16
3 GLKS Nadarzyn 8 18 54 20
4 MKS Piast Piastów 8 16 46 26
5 GKS Pogoń Grodzisk Maz. I 8 12 34 39
6 KS Milan Milanówek 8 7 40 34
7 LKS TUR Jaktorów 8 6 25 45
8 KS Ożarowianka 8 6 29 55
9 KS Laura Chylice 8 0 4 148

ORLIKI GR. VII rocznik 2000

Mecze Pkt. Bramki zdobyte Bramki stracone
1 BKS „Naprzód” Brwinów 9 27 79 13
2 MKS Orkan Sochaczew 9 22 67 14
3 OSiR Żyrardów I 9 19 36 28
4 MKS Znicz I Pruszków 9 15 43 31
5 MKS Znicz III Pruszków 9 15 32 31
6 UKS Ambra Ołtarzew 9 12 29 47
7 KS Błonianka 9 9 35 55
8 KS Ożarowianka 9 9 30 60
9 KS Partyzant Leszno 9 6 22 52
10 LKS Chlebnia 9 0 9 51

ORLIKI GR. VIII rocznik 2000

Mecze Pkt. Bramki zdobyte Bramki stracone
1 KS Piaseczno 8 22 55 21
2 OSiR II Żyrardów 8 19 65 15
3 KS Ursus III W-wa 8 18 50 24
4 LKS PERŁA Szczaki – Złotokłos 8 12 68 34
5 LKS Victoria Głosków 8 12 35 43
6 MKS Znicz II Pruszków 8 9 28 62
7 GLKS Nadarzyn 8 9 28 37
8 GKS Mazowsze Grójec 8 3 22 60
9 LKS Sparta Jazgarzew 8 3 17 72
Reklama