Dwa podwójne zaproszenia na Festiwal Twórczości Kabaretowej

Mamy dla Państwa dwa podwójne zaproszenia na piątek i sobotę na VII Festiwal Twórczości Kabaretowej Zimowa Akcja Kabaretowa w żyrardowskim CK. Osoby, które jako pierwsze wyślą do nas mail o treści :Lubię kabarety, lubię Żyroskop, otrzymają: pierwsza osoba 2 bilety na piątek, druga osoba dwa bilety na sobotę. Lub dwie osoby po 1 bilecie na piątek i sobotę. Osoby biorące udział w konkursie powinny podać imię, nazwisko i miejsce zamieszkania. Powinny też być pełnoletnie. Nasz adres redakcja@zyroskop.info.pl

W Żyrardowie rusza VII Festiwal Twórczości Kabaretowej ZAK, otwierający kabaretowy sezon festiwalowy w kraju. Przez 4 dni mieszkańcy Żyrardowa będą oglądali występy kabaretów podbijających serca publiczności i popisy prawdziwych gwiazd.

Co prawda Zimowa Akcja Kabaretowa rusza dopiero w piątek o 18.00 tej, ale tak naprawdę festiwal humoru w Żyrardowie rozpoczyna się już w czwartek w klubie Ładownia, gdzie będzie można zobaczyć m.in. kabarety: Inny, KIHA czy Czołówka piekła. W piątek już w centrum Kultury, żyrardowianie zobaczą cztery konkursowe kabarety, wybrane w eliminacjach: będą to takie kabarety jak: Z Konopi z (Kielc),- Svenson Band ( z Zielonej Góry), Re-Hot ( z Krakowa), czy Łukasz Szymanek (Lublin). W sobotę wystąpią już szerzej znane grupy takie jak choćby: Szarpanina ze Szczecina czy Weźrzesz ze Skarżyska- Kamiennej. W niedzielę wystąpią Limo i Jurki, jakby tego było mało w trakcie festiwalu pojawi się m.in.  Rafał Kmita, Noł Nejm czy członkowie kabaret Czesuaf.

Reklama