Pogoń nadal niepokonana

W meczu na szczycie 9 kolejki mazowieckiej IV ligi piłki nożnej Pogoń Grodzisk Mazowiecki zremisowała na wyjeździe z Pilicą Białobrzegi 1:1. Prowadzenie dla Pogoni już w 11 min. zdobył Feliksiak, gospodarze wyrównali jednak na 6 minut przed końcem meczu. Ważne zwycięstwo po dwóch porażkach z lokalnymi rywalami odniosła Żyrardowianka. Wygrana Mszczonowianki w Warce pozwoliła piłkarzom z Mszczonowa zachować miano najskuteczniejszej drużyny w rozgrywkach.

Wyniki 9 kolejki:

Skra Konstancin Obory – Polonia Iłża 1:1
Naprzód Zielonki – Victoria Sulejówek 1:3
Mazowsze Grójec – Okęcie Warszawa 1:3
Żyrardowianka – UKS Łady 1:0
KS Warka – Mszczonowianka 0:1
Pilica Białobrzegi – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:1
GLKS Nadarzyn – Wulkan Zakrzew 1:1
Znicz II Pruszków – Energia Kozienice-Janików 1:4

Tabela

Mecze Punkty Bramki
1. Energia Kozienice-Janików 9 22 18-5
2. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 8 20 22-3
3. Mszczonowianka Mszczonów 9 20 26-11
4. Pilica Białobrzegi 8 17 12-6
5. Wulkan Zakrzew 9 15 13-4
6. Żyrardowianka Żyrardów 9 13 13-12
7. UKS Łady 8 13 13-10
8. Okęcie Warszawa 8 12 9-8
9. Mazowsze Grójec 9 12 11-18
10. Victoria Sulejówek 8 12 11-8
11. Znicz II Pruszków 8 12 14-13
12. Polonia Iłża 8 8 7-10
13. GLKS Nadarzyn 8 8 10-14
14. Podlasie Sokołów Podlaski 8 5 4-17
15. KS Warka 8 4 6-17
16. Skra Konstancin Obory 9 2 5-21
17. Naprzód Zielonki 8 2 3-20

Wyniki 7 kolejki warszawskiej ligi okręgowej grupy II:

KS Raszyn – Naprzód Brwinów 1:0
Przyszłość Włochy (Warszawa) – Orkan Sochaczew 2:0
Ryś Laski – Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0:1
Perła Złotokłos – LKS Chlebnia 2:2
Błękitni Korytów – Olimpia Warszawa 1:2
Sparta Jazgarzew – Laura Chylice 2:1
Piast Piastów – Milan Milanówek 1:4

Tabela

Mecze Punkty Bramki
1. Sparta Jazgarzew 7 21 25-6
2. Olimpia Warszawa 7 19 22-8
3. KS Raszyn 6 15 11-5
4. Przyszłość Włochy (Warszawa) 6 13 16-9
5. Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 6 11 12-6
6. Ryś Laski 6 9 10-13
7. Milan Milanówek 7 9 13-15
8. Błękitni Korytów 7 9 10-14
9. Piast Piastów 7 7 8-15
10. Perła Złotokłos 6 7 11-10
11. Orkan Sochaczew 6 6 6-8
12. Naprzód Brwinów 7 5 7-17
13. LKS Chlebnia 7 4 12-19
14. Laura Chylice 7 3 9-18
15. Błonianka Błonie 6 3 7-16
Reklama