Zwycięska Mszczonowianka!

W  prestiżowym spotkaniu 8 kolejki IV ligi Mszczonowianka pewnie pokonała na własnym boisku Żyrardowiankę aż 4:1. Spotkanie oprócz goli obfitowało również w czerwone kartki, dwie otrzymali gracze z Żyrardowa a jedną zawodnik Mszczonowianki. Na szczycie tabeli bez zmian. Lider z Grodziska zwyciężył w kolejnym meczu, pewnie pokonując KS Warka 3:1.

Energia Kozienice-Janików – GLKS Nadarzyn 3:0
Wulkan Zakrzew – Pilica Białobrzegi 0:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – KS Warka 3:1
Mszczonowianka – Żyrardowianka 4:1
UKS Łady – Mazowsze Grójec 2:3
Okęcie Warszawa – Naprzód Zielonki 0:0
Victoria Sulejówek – Skra Konstancin Obory 4:1
Polonia Iłża – Podlasie Sokołów Podlaski 3:0

Tabela

Mecze Punkty Bramki
1. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 7 19 21-2
2. Energia Kozienice-Janików 8 19 14-4
3. Mszczonowianka Mszczonów 8 17 25-11
4. Pilica Białobrzegi 7 16 11-5
5. Wulkan Zakrzew 8 14 12-3
6. UKS Łady 7 13 13-9
7. Mazowsze Grójec 8 12 10-15
8. Znicz II Pruszków 7 12 13-9
9. Żyrardowianka Żyrardów 8 10 12-12
10. Victoria Sulejówek 7 9 8-7
11. Okęcie Warszawa 7 9 6-7
12. Polonia Iłża 7 7 6-9
13. GLKS Nadarzyn 7 7 9-13
14. Podlasie Sokołów Podlaski 8 5 4-17
15. KS Warka 7 4 6-16
16. Naprzód Zielonki 7 2 2-17
17. Skra Konstancin Obory 8 1 4-20

Warszawska liga okręgowa grupa II

Wyniki 6 kolejki:

Naprzód Brwinów – Piast Piastów 1:1
Milan Milanówek – Sparta Jazgarzew 1:4
Laura Chylice – Błękitni Korytów 1:2
Olimpia Warszawa – Błonianka Błonie 5:1
Legia Bemowo (Warszawa) – Perła Złotokłos 0:3 (wo)
LKS Chlebnia – Ryś Laski 3:1
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki – Przyszłość Włochy (Warszawa) 1:1
Orkan Sochaczew – KS Raszyn 1:3

Tabela

Mecze Punkty Bramki
1. Sparta Jazgarzew 6 18 23-5
2. Olimpia Warszawa 6 16 20-7
3. KS Raszyn 6 15 16-5
4. Ryś Laski 6 12 14-13
5. Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 6 11 15-6
6. Przyszłość Włochy (Warszawa) 6 10 14-10
7. Perła Złotokłos 6 9 12-8
8. Błękitni Korytów 6 9 9-12
9. Piast Piastów 6 7 7-11
10. Legia Bemowo (Warszawa) 6 6 4-18
11. Milan Milanówek 6 6 9-14
12. Orkan Sochaczew 6 6 7-8
13. Naprzód Brwinów 6 5 7-16
14. Laura Chylice 6 3 8-16
15. LKS Chlebnia 6 3 10-17
16. Błonianka Błonie 6 3 7-16
Reklama