Piłka nożna: Trzecia liga bliżej Grodziska

W meczu na szczycie mazowieckiej IV ligi grupy południe Mszczonowianka zremisowała na wyjeździe z Energią Kozienice-Janików 2:2, choć po golach Zbigniewa Obłuskiego i Łukasza Sarkiewicza prowadziła 2:0. Z tego remisu zadowoleni są piłkarze Pogoni Grodzisk Mazowiecki, którzy zwiększyli dystans nad rywalami wygrywając swój mecz z Wulkanem Zakrzew 3:0. Gole w tym meczu zdobyli Feliksiak, Rybaczuk i Kołaczek. Swój mecz pewnie wygrała Żyrardowianka pokonując Podlasie Sokołów Podlask ipo trzech golach Marcina Dębowskiego i jednym trafieniu Piotra Siwierskiego.

Wyniki 13 kolejki:

Mazowsze Grójec – Skra Konstancin Obory 2:1
Żyrardowianka Żyrardów – Podlasie Sokołów Podlaski 4:0
KS Warka – Polonia Iłża 1:1
Pilica Białobrzegi – Victoria 1:0
GLKS Nadarzyn – Okęcie Warszawa 0:2
Znicz II Pruszków – UKS Łady 1:0
Energia Kozienice-Janików – Mszczonowianka Mszczonów 2:2
Wulkan Zakrzew – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0:3

Tabela

Mecze Punkty Bramki
1. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 13 32 34-4
2. Mszczonowianka Mszczonów 13 28 33-13
3. Energia Kozienice-Janików 12 26 22-9
4. Pilica Białobrzegi 12 26 18-9
5. Wulkan Zakrzew 12 21 18-9
6. Victoria Sulejówek 12 19 17-11
7. UKS Łady 12 19 18-16
8. Okęcie Warszawa 12 19 14-11
9. Polonia Iłża 12 18 15-12
10. Żyrardowianka Żyrardów 13 17 19-16
11. Mazowsze Grójec 13 16 17-26
12. Znicz II Pruszków 12 15 16-21
13. GLKS Nadarzyn 12 9 11-23
14. Skra Konstancin Obory 12 8 13-24
15. KS Warka 12 6 8-23
16. Podlasie Sokołów Podlaski 12 6 9-30
17. Naprzód Zielonki 12 5 7-32

Wyniki 13 kolejki warszawskiej ligi okręgowej grupy II:

Perła Złotokłos – Naprzód Brwinów 6:1
Błonianka Błonie – Ryś Laski 0:1
Błękitni Korytów – Przyszłość Włochy (Warszawa) 1:2
Sparta Jazgarzew – KS Raszyn 3:0
Piast Piastów – Orkan Sochaczew 1:5
Milan Milanówek – Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2:1
Laura Chylice – LKS Chlebnia 2:1

Tabela

Mecze Punkty Bramki
1. Sparta Jazgarzew 12 33 31-7
2. Olimpia Warszawa 12 29 33-13
3. Przyszłość Włochy (Warszawa) 12 27 32-17
4. KS Raszyn 12 26 23-15
5. Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 12 23 23-10
6. Ryś Laski 12 20 21-23
7. Orkan Sochaczew 12 18 20-14
8. Milan Milanówek 12 17 21-23
9. LKS Chlebnia 13 14 22-25
10. Perła Złotokłos 12 14 24-22
11. Laura Chylice 12 12 20-28
12. Błękitni Korytów 12 9 13-27
13. Naprzód Brwinów 13 9 18-34
14. Piast Piastów 12 7 11-31
15. Błonianka Błonie 12 3 10-33
Reklama