Piłka nożna: Pogoń mistrzem jesieni!

Piłkarze Pogoni Grodzisk Mazowieckim po zaciętym spotkaniu pokonali Okęcie Warszawa 2:1. Gole dla gospodarzy w tym spotkaniu zdobyli Michał Bal i Jakub Kołaczek. To była ostatnia kolejka spotkań ligowych w tym roku. Kolejne mecze dopiero w marcu.

Wyniki 17 kolejki mazowieckiej IV ligi gr. południe:

KS Warka – Mazowsze Grójec 0:1
Pilica Białobrzegi – Naprzód Zielonki 4:0
GLKS Nadarzyn – Skra Konstancin Obory 3:0
Znicz II Pruszków – Podlasie Sokołów Podlaski 2:0
Energia Kozienice-Janików – Polonia Iłża 2:1
Wulkan Zakrzew – Victoria Sulejówek 0:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Okęcie Warszawa 2:1
Mszczonowianka – UKS Łady 0:0
Pauzowała Żyrardowianka

Tabela:

Mecze Punkty Bramki
1. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 16 41 41-6
2. Pilica Białobrzegi 16 38 28-10
3. Energia Kozienice-Janików 16 35 32-15
4. Mszczonowianka Mszczonów 16 29 34-16
5. Wulkan Zakrzew 16 27 21-12
6. Okęcie Warszawa 16 25 21-16
7. Mazowsze Grójec 16 25 21-26
8. Żyrardowianka Żyrardów 16 23 26-19
9. UKS Łady 16 23 22-26
10. Polonia Iłża 16 22 22-18
11. Victoria Sulejówek 16 22 20-16
12. Znicz II Pruszków 16 21 24-31
13. GLKS Nadarzyn 16 16 17-27
14. Podlasie Sokołów Podlaski 16 12 14-36
15. KS Warka 16 12 17-27
16. Skra Konstancin Obory 16 8 15-37
17. Naprzód Zielonki 16 5 8-45

Ostatnią kolejkę spotkań w tym roku rozegrali także piłkarze warszawskiej ligi okręgowej.

Wyniki 17 kolejki warszawskiej ligi okręgowej gr. II:

LKS Chlebnia – Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2:2
Błękitni Korytów – Naprzód Brwinów 1:1
Błonianka Błonie – Sparta Jazgarzew 0:7
Perła Złotokłos – Piast Piastów 2:0
Ryś Laski – Milan Milanówek 4:1
Przyszłość Włochy (Warszawa) – Laura Chylice 0:1
KS Raszyn – Olimpia Warszawa 0:0
pauzował Orkan Sochaczew

Tabela:

Mecze Punkty Bramki
1. Sparta Jazgarzew 16 42 42-9
2. Olimpia Warszawa 16 36 39-17
3. Przyszłość Włochy (Warszawa) 16 33 37-22
4. KS Raszyn 16 31 30-22
5. Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 15 30 33-13
6. Ryś Laski 16 29 31-26
7. Perła Złotokłos 16 23 30-25
8. Orkan Sochaczew 15 22 27-19
9. Milan Milanówek 16 21 29-36
10. Laura Chylice 16 19 27-37
11. LKS Chlebnia 16 18 27-31
12. Błękitni Korytów 16 11 15-34
13. Naprzód Brwinów 16 11 20-37
14. Piast Piastów 16 7 12-39
15. Błonianka Błonie 16 5 10-42
Reklama