Zginęło dwóch pieszych- biuletyn policyjny

Do tragicznego w skutkach potrącenia pieszych doszło 06.11.2011 o godzinie 17.30 w miejscowości Słabomierz w powiecie żyrardowskim na drodze krajowej nr 50. Kierujący samochodem osobowym marki Opel Combo 22-letni Bartosz K. na prostym odcinku drogi wyjeżdżając zza wzniesienia potrącił dwóch mężczyzn, którzy przechodzili przez drogę w miejscu nieoświetlonym i nieoznaczonym. Jan F. lat 57 i Tadeusz D. lat 62 ponieśli śmierć na miejscu. Przyczyny wypadku wyjaśniają policjanci KPP Żyrardów.

03.11.2011 w miejscowości Krze Duże kierujący ciągnikiem siodłowym z naczepą 49-letni Wojciech K. podczas wykonywania manewru skrętu w lewo nie zachował należytej ostrożności i doprowadził do zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku samochodem osobowym Toyota Avensis kierowanym przez Bogusława W. W wyniku zderzenia kierowca oraz pasażerka samochodu Toyota doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala.

01.11.2011 o godzinie 19.10 w Miedniewicach Grzegorz U. lat 44 wykazując się wyjątkową nieroztropnością wychodząc z samochodu pozostawił w jego stacyjce kluczyki. Po powrocie stwierdził brak samochodu wraz z dokumentami. Oraz portfelem z zawartością w kwocie 250 zł. Łączna wartość strat 7500 zł./KPP Żyrardów Anna Rabas -Szarska/

Reklama