Kronika Policyjna KPP Żyrardów

07.12.2011 tuż po południu nieznani sprawcy wykorzystując nieuwagę właścicielki sklepu z sukniami ślubnymi z szuflady znajdującej się na zapleczu sklepu ukradli pieniądze w kwocie 1800 zł.

Tym samym policjanci przypominają, że w związku ze zbliżającym się okresem świątecznym złodzieje będą wykorzystywać naszą nieuwagę, która w tym czasie jest skupiona na przygotowaniach świątecznych. Policjanci apelują aby być bardziej czujnym idąc np. na zakupy, pamiętać o tym aby nie afiszować się zawartością portfeli, nie nosić ich w widocznym miejscu, a panie aby zawsze pamiętały o zapinaniu torebek.

10.12.2011 o godz.10.54 w miejscowości Budy Strzyże kierujący samochodem Citroen Saxo Radosław S. lat 19 z nieznanych przyczyn zjechał do rowu, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. Młody mężczyzna został przetransportowany Pogotowiem Lotniczym do szpitala w Warszawie, jego stan jest ciężki.

11.12.2011 o godz.13-ej w Żyrardowie przy ul. Legionów Polskich ochrona sklepu Biedronka ujęła na gorącym uczynku sprawcę kradzieży mienia Tomasza W. Pracownicy ochrony jak to zwykle bywa w takich sytuacjach wezwali Policję, która przybyła na miejsce po kilku minutach. Sprawca kradzieży znieważył słownie interweniujących w sklepie funkcjonariuszy. Trwają czynności wyjaśniające w tej sprawie.

Przygotowała sierż. Anna Rabas- Szarska

KPP Żyrardów

Reklama