Centrum handlowe na 7 tys m2 w Żyrardowie otwarte


W sobotę, 21 stycznia 2012r. oficjalnie otwarto Galerię Stara Garbarnia w Żyrardowie. Choć jeszcze wiele lokali czeka na najemców, kilka już działa oferując światowe marki. W ramach centrum handlowego, działają sklepy sieci Deichmann, Pepco, Textil Market, a teraz również supermarket MarcPol, sklep sieci obuwniczej CCC, drogeria Rossmann oraz Kangur – obuwie i torebki damskie.
Stara Garbarnia to nowoczesny kompleks sklepów, usług i gastronomii w Żyrardowie, położony na styku największego osiedla mieszkaniowego i centrum Żyrardowa przy ul. Środkowej 59. Składa się z pięciu połączonych ze sobą budynków o łącznej powierzchni sprzedażowej  prawie 7 tys. mkw. Dla klientów galerii przygotowano parking na ponad 200 samochodów.
Znajduje się tam prawie 40 lokali  takich  jak sklepy odzieżowe i spożywcze oraz kawiarnie i punkty gastronomiczne.
To kolejne centrum handlowe w Żyrardowie. Pierwsze nowoczesne centrum zostało otwarte na terenie byłych zakładów lniarskich, przy ulicy 1-go Maja. Kolejne, powstałe obok zostało wtopione w tkankę loftów i zaczyna tworzyć rodzaj pasażu handlowego na razie w Starej Przędzalni, wkrótce też pojawią się sklepy na parterze Nowej Przędzalni. Za kilka miesięcy zostanie otwarte kolejne  typowe centrum handlowe na terenie po byłym kinie słońce. Już stoi budynek, teraz toczą się prace wykończeniowe.

Reklama