Szkoła Rodzenia w żyrardowskim szpitalu

Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego (szpital w Żyrardowie) uruchamia Szkołę Rodzenia. Zajęcia ruszą w połowie kwietnia.

Przyszłe mamy mieszkające w powiecie żyrardowskim lub w okolicy mogą skorzystać z wyjątkowej okazji przygotowania się do narodzin swojego dziecka. Jeszcze do niedawna takiej możliwości nie było w mieście, teraz przyszłe mamy będą miały wybór. Kilka miesięcy temu została uruchomiona prywatna szkoła rodzenia, która właśnie prowadzi nabór dla mam, teraz swoją ofertę przedstawia Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego, czyli szpital w Żyrardowie. Tu panie spodziewające się dziecka dowiedzą się jak fizycznie przygotować się do porodu, jak zachować kondycję do narodzin dziecka i po nim oraz jak opiekować się noworodkiem. Projekt skierowany jest do pań po 25 tygodniu ciąży. Kobiety mogą przychodzić na zajęcia z kimś bliskim, mężem, partnerem lub przyjaciółką.

Kurs obejmuje 4 dwugodzinne spotkania, które odbywać będą się w środy od godziny 1600.

Przyszłe mamy otrzymają certyfikat uprawniający do porodu rodzinnego w żyrardowskim szpitalu. Zapisy oraz szczegółowe informacje można uzyskać u położnej Alicji Rybickiej pod numerem telefonu: 606 946 887. Pierwsze spotkanie odbędzie się dnia 11.04.2012 r o godzinie 1600. Cena kursu wynosi 300 zł.

Reklama