Grodzisk zaprasza firmy do programu Karta Dużej Rodziny 3+ i 4+

Pomoc rodzinom wielodzietnym i wykreowanie pozytywnego wizerunku firmy. To dwa podstawowe powody, które mają być zachętą dla firm działających na terenie Gminy Grodzisk, by stać się partnerami programu Karta Dużej Rodziny. Partner to firma, która zaproponuje zniżki na swoje produkty lub usługi na pewien czas lub bezterminowo.


Z prośbą o włączenie się w inicjatywę rozszerzenia pakietu zniżek dla rodzin wielodzietnych zwraca się w specjalnej ulotce skierowanej do firm burmistrz Grzegorz Benedykciński.

-Oferując zniżki na swoje produkty i usługi, wesprzecie Państwo wielodzietne rodziny mieszkające w naszym mieście, a jednocześnie zyskacie nowych, stałych klientów. Przystąpienie do programu to także szansa na wykreowanie pozytywnego wizerunku firmy, uczestniczącej w lokalnych działaniach społecznych- czytamy w ulotce.

Firmy, które chciałyby stać się partnerami Karty, powinny wypełnić specjalny formularz akcesyjny, w którym zobowiązują się do udzielania zniżek w określonej wysokości dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny 3+ lub 4+, w zaproponowanym terminie lub bezterminowo. Taki formularz można wysłać pocztą elektroniczną, zwykłą lub złożyć osobiście w Urzędzie Miejskim. Następnie gmina przygotuje porozumienie, które zostanie podpisane z firmą.

Lista firm, beneficjentów programu znajdzie się na oficjalnej stronie Urzędu Miasta, w ulotkach i materiałach promocyjnych, zaś firma otrzyma materiały promocyjne oraz specjalne naklejki do oznakowania swojego sklepu lub punktu, jako partnera programu Karty Dużej Rodziny. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 22 755 58 69 lub pisząc na adres: karta@opsgrodzisk.pl.

Przypomnijmy dziś posiadacze Kart Dużej Rodziny otrzymują:

    50% zniżki na zakup biletów do kina w Centrum Kultury

    50% zniżki na zakup biletów na pływalnię „Wodnik 2000”

    50% zniżki na zajęcia dla dzieci i młodzieży, organizowane przez Ośrodek Kultury

    od 25 do 30% zniżki na świadczenia publicznych przedszkoli, wykraczające poza podstawę programową wychowania przedszkolnego

    bezpłatne przejazdy komunikacją miejską (rodziny z 4 i więcej dzieci).

Gmina Grodzisk Mazowiecki jako jedna z pierwszych wprowadziła u siebie program zniżek dla rodzin wielodzietnych już w 2009 roku. W sumie na terenie gminy wydano 400 Kart Dużej Rodziny. Włączenie się w program pomocy firm, byłoby kolejnym dużym krokiem w działaniach na rzecz rodzin wielodzietnych.

Reklama