Wypadek w Puszczy Mariańskiej

W wyniku zderzenia się trzech pojazdów w Puszczy Mariańskiej ranne zostały dwie osoby, ich życiu nie zagraża jednak niebezpieczeństwo. Jeden samochód jest doszczętnie zniszczony. Utrudnienia na drodze trwały blisko trzy godziny. Trwają czynności zmierzające do ustalenia przyczyn wypadku.
Do wypadku doszło w Puszczy Mariańskiej na niezabudowanym odcinku drogi w pobliżu Jednostki Wojskowej w dniu 29 maja około godziny 11. Kierujący samochodem VW Caad jadący od strony Skierniewic uderzył w jadący przed nim samochód VW Passat, który nagle zahamował. W wyniku uderzenia wjechał on na przeciwległy pas ruchu zderzając się czołowo w jadący z naprzeciwka samochód Fiat Ducato. Kierowca Passata nie był w stanie wydostać się z pojazdu z powodu jego zakleszczenia jednak na pomoc szybko przybiegli strażacy stacjonujący w pobliskiej Jednostce Wojskowej i wydobyli rannego mężczyznę z wnętrza pojazdu. Ranny został również pasażer Passata i obaj przewiezieni zostali do szpitala. Ich życiu nie zagraża jednak niebezpieczeństwo. Zniszczenia pojazdów biorących udział w zdarzeniu są znaczne ale najbardziej zniszczony został VW Passat. Trwają czynności zmierzające do ustalenia przyczyn wypadku.
sierż. Anna Rabas- Szarska
KPP Żyrardów
Reklama

Jedna odpowiedź to “Wypadek w Puszczy Mariańskiej”

  • mieszkaniec

    jestem mieszkanka michałowa gmina puszcza mariańska proszę jest tam wiele malych dzieci szkola nie jedna niech ktos tam wysle prawdziwa policje tam wiekszosc mieszkancow jezdzi po alkocholu to jest paranoja policja nic z tym nie robi bo sie ze wszystkimi zna i boja sie drogówka z zyrardowa tam nie jezdzi radze tam sie wybrać do miejscowosci długokaty, michałów, puszcza mariańska, radziwiłłów to jest plaga pijanych kierowców a w godz wieczornych jak teraz zima po 17 to strach z domu wyjsc,,, niech prawdziwa policja a nie skorumpowana sie wezmie za ta gmine

Trackbacks

  •