Fabryka Możliwości w Żyrardowie

W Żyrardowie rozpoczęła się I Impreza Targowo Wystawiennicza promująca lokalny biznes. Targi ruszyły 30 czerwca o 10.00 i trwały do 18.00, w kolejnym dniu rozpoczynają się o 10.00 i zakończą tuż przed 18.00. Bierze w nich udział około 60 wystawców i firm przede wszystkim z branży szeroko pojętych usług.

Każda z firm ma do dyspozycji miejsce wystawiennicze, gdzie prezentuje swoją ofertę. Wśród firm można znaleźć np.: Winotekę, Studio Plastyczne pil-art, Lniany Zaułek Żryradów, Szykowny Dom, piekarnię PRSS Społem w Żyrardowie, Mobilną myjnię ECO-CAR, Akademię Pięknego Biustu i wiele innych firm. W pierwszym dniu Targi zakończyły się koncertem zespołu Kwiaty Rocka. W drugim dniu Targom towarzyszyć mają degustacje produktów lokalnych przedsiębiorstw, a także prezentacje firm na głównej scenie. Coś dla siebie znajdą też dzieci, które mają do dyspozycji dmuchane atrakcje zlokalizowane za halą wystawienniczą obok hali OSIR-u.


-Impreza została zorganizowana z myślą o mieszkańcach miasta i firmach, które mogą wzajemnie się poznać, wymienić kontakty, wypromować i zaprezentować swoje produkty oraz asortyment- mówi Jacek Grzonkowski z Wydziału Funduszy Unijnych Urzędu Miasta Żyrardowa.
Na odwiedzających targi czeka wiele atrakcji i nagród. Te są losowane co godzinę spośród wszystkich odwiedzających stoiska. Nagrody ufundowane zostały przez uczestników imprezy.

Dwudniowe Targi są jednym z przedsięwzięć w ramach projektu Żyrardów fabryka możliwości – promocja gospodarcza Mazowsza, na realizację którego ratusz pozyskał dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego.
Targom towarzyszy, przygotowany specjalnie na tę okazję, katalog prezentujący wszystkich uczestniczących w imprezie wystawców, który kolportowany będzie również poza imprezę wystawienniczą, jako jedno z wydawnictw promujących miasto Żyrardów.
To wyjątkowa okazja do zaprezentowania się dla firm, bo to miasto pokrywa koszty związane z wynajmem stoiska razem z wyposażeniem. /AW

Reklama