Grodziskie Stowarzyszenie Europa i My zaprasza na praktyki

Studenci II i III roku studiów, ale też aktywni młodzie mieszkańcy powiatu grodziskiego, mogą skorzystać z propozycji letnich praktyk w Stowarzyszeniu Europa i My. Tu przejdą szkolenia, a następnie będą musieli wykazać się umiejętnościami pozyskiwania partnerów wspierających działania Stowarzyszenia.

 -Półtoramiesięczne praktyki mogą wiele nauczyć studentów i osoby rozpoczynające karierę zawodową- zachęca do odbycia praktyk Daniel Prędkopowicz prezes Stowarzyszenia Europa i My. Po pierwsze dadzą możliwość poznania sposobu funkcjonowania organizacji pozarządowych, lokalnego biznesu ale też pomogą nabyć ważne umiejętności negocjacji i pozyskiwania funduszy na funkcjonowanie organizacji. Najlepsi spośród praktykantów, otrzymają premie finansowe, referencje, a także propozycję stałej współpracy.

Osoby zainteresowane praktykami powinny zgłaszać się do 20 lipca br. Aplikacje w formie CV należy przesyłać na adres: praktyki@europaimy.org. Więcej informacji na stronie www.europaimy.pl. Osoba odpowiedzialna za rekrutację: Tomasz Zakrzewski, tel. 793 293 899, zakrzewski@europaimy.org

Stowarzyszenie Europa i My działa od 10 lat. Aktywnie wspiera lokalne społeczności, finansuje oddolne inicjatywy, promuje wolontariat i wzmacnia trzeci sektor.

Reklama