Szpital w Sochaczewie rejestruje przez Internet

W sochaczewskim szpitalu już można zapisywać się na wizyty lekarskie za pomocą Internetu. Aby to zrobić trzeba wysłać zgłoszenie na adres rejestracja@szpitalsochaczew.pl i podać kilka danych:

imię i nazwisko oraz PESEL pacjenta, adres zamieszkania, nazwę poradni ( a także nazwisko lekarza, jeśli mamy konkretne preferencje), zaznaczyć czy jest to pierwsza wizyta czy kontynuacja leczenia, numer telefonu kontaktowego w razie zmiany terminu wizyty, oraz formę przekazania informacji zwrotnej o zarejestrowaniu pacjenta: e-mail, telefonicznie, sms.

 

W ciągu trzech dni roboczych od daty otrzymania maila pacjenci otrzymają odpowiedź a jej otrzymanie jest równoznaczne z zarejestrowaniem pacjenta do lekarza. Mamy nadzieję, że taka możliwość usprawni proces rejestracji i doprowadzi do zmniejszenia kolejek pod „okienkiem” – mówi Agnieszka Jaczyńska, kierownik Działu Obsługi Klienta.

 

Pacjenci z wyznaczonym terminem wizyty powinni skierować się bezpośrednio do poradni lub poczekalni. Do okienka powinni podejść tylko pacjenci, którzy przychodzą do poradni pierwszy raz. Na wizytę powinno się przyjść nie wcześniej niż na 30 minut przed wyznaczoną godziną wizyty.

 

Rejestrując się elektronicznie można zapisać się tylko na jedną wizytę w jednej poradni. Dopiero po konsultacji lekarskiej wyznacza się w miarę potrzeby kolejną wizytę.

Lekarze i obsługa apelują przy tej okazji, aby osoba, która ma wyznaczoną datę wizyty a nie może w danym terminie pojawić się w poradni, poinformowała o tym rejestrację telefonicznie lub osobiście. Odwołując wizytę można jednocześnie zapisać się na inny termin. Inni pacjenci także czekają i w tym czasie mogliby skorzystać z porady lekarskiej./Na podstawie informacji nadesłanej przez Izabellę Goryniak/

 

Reklama