Piłka nożna: Mszczonowianka liderem IV ligi

Piłkarze Mszczonowianki wygrali do tej pory wszystkie swoje ligowe spotkania. W ostatnim rozgrywanym na wyjeździe spotkali się z zawsze groźną drużyną Mazowsza Grójec i wygrali 2:1 po trafieniach Kamila Łojszczyka, w tym jednym z karnego. Wcześniej w dramatycznym meczu udało im się wygrać w Żyrardowie z Żyrardowianką. Ten mecz miał rzadko spotykaną dramaturgię. W pierwszej połowie prowadzenie dla Mszczonowianki zdobywa Łukasz Kakietek. W drugiej połowie Żyrardowianka traci gola po samobójczym trafieniu i gdy po wykorzystaniu limitu zmian jeden z graczy z Żyrardowa doznaje kontuzji nic nie wskazywało na to, że Żyrardowianka grająca w osłabieniu zdoła się podnieść. A jednak! Kontaktowego gola zdobywa Sebastian Ogonek i piłkarze z Żyrardowa coraz śmielej atakowali. Mimo kilku sytuacji podbramkowych nie udało im się jednak wyrównać.

Wyniki 4. kolejki mazowieckiej IV ligi gr. południowej

Mazowsze Grójec – Mszczonowianka 1:2
Victoria Sulejówek – Żyrardowianka 1:1
Wilga Garwolin – Znicz II Pruszków 2:2

Żyrardowianka po 4. Kolejkach zajmuje 10. pozycję. Rezerwy Znicza Pruszków są na 6. Miejscu.

W grupie północnej mazowieckiej IV ligi Bzura Chodaków nadal nie zdobyła punktu i z bilansem goli 5-16 zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli.