Spotkanie w Kuklówce w sprawie ewentualnych administracyjnych zmian

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Część mieszkańców trzech miejscowości w tym dwóch Kuklówek od dłuższego już czasu chce odłączenia miejscowości od gminy Radziejowice i przyłączenia do gminy Grodzisk Mazowiecki. Odbyły się zebrania wiejskie w tej sprawie. -Cieszymy się, że chcecie iść dalej z nami, jesteście bardzo atrakcyjną miejscowością głównie z powodu historii związanej ze znakomitym Józefem Chełmońskim i istniejącym tutaj jego dworkiem- mówił burmistrz Grodziska Mazowieckiego Grzegorz Benedykciński. Samorząd Radziejowic i kandydaci na wójta w niedzielnych wyborach deklarują podjęcie walki raz jeszcze o miejscowości. Wczoraj odbyło się zebranie w tej sprawie z samorządowcami Grodziska Mazowieckiego, relacja w materiale dnia. Zapraszam.

Reklama

Jedna odpowiedź to “Spotkanie w Kuklówce w sprawie ewentualnych administracyjnych zmian”

  • Mieszkaniec Kuklówki

    Witam

    Na 110 osób uprawnionych do głosowania na spotkanie przyszło i głosowało zaledwie 14z czego dwie z nich wyszły, uważając, że w tak małym gronie i w takiej atmosferze nie będą dyskutowali na tak ważny temat. (źródło Życie Żyrardowa),

    Ktoś tu miesza i to bardzo poważnie!!!!!
    Mieszkańcy Kuklówki nie chcą przejścia do Grodziska!!!

Trackbacks

  •