Kolarstwo torowe: Sukcesy GK Żyrardów

Podczas Mistrzostw Polski Elity w kolarstwie torowym, które odbyły się  na torze kolarskim w Pruszkowie, zawodnicy Grupy Kolarskiej Żyrardów zdobyli aż 14 medali. W tym 12 medali w kategorii Elita i 2 medale w konkurencji P-23 . W wyścigu drużynowym na 3000 m kobiet kategoria elita, srebrny medal zdobyły: Aleksandra Sapieja, Eugenia Bujak, Natalia Rutkowska (na zdjęciu). W sprincie drużynowym kobiet kategoria elita Eugenia Bujak i Natalia Rutkowska zdobyły złoty medal.

W wyścigu na 500 m ze startu zatrzymanego elity kobiet Natalia Rutkowska zdobyła srebrny medal a Eugenia Bujak brązowy. Urszula Łoś zajęła 5 miejsce a Aleksandra Sołgała była 11. W tym samym wyścigu Natalia Rutkowska w kategorii P-23 zdobyła złoty medal. W wyścigu Keirin mężczyzn kategoria elita Adrian Kobyłecki zajął 12 m, a w sprincie był 14.

W wyścigu Keirin kobiet kategoria elita Natalia Rutkowska zdobyła brązowy medal. Urszula Łoś zajęła 6 m. a Aleksandra Sołgała 7 m. W wyścigu Scratch kobiet elita Natalia Rutkowska zdobyła brązowy medal. Eugenia Bujak zajęła 6 m, Milena Faryn 17 m, Aleksandra Sapieja 19 m. W wyścigu na 3000 m indywidualnie kobiet elita Eugenia Bujak zdobyła brązowy medal. Milena Faryn zajęła 10 m a Aleksandra Sapieja 16 m. W wyścigu na 3000 m indywidualnie kobiet P-23 Natalia Rutkowska zdobyła złoty medal. W wyścigu punktowym kobiet elita Natalia Rutkowska zdobyła brązowy medal. Eugenia Bujak zajęła 4 m, Milena Faryn 13 m. i Aleksandra Sapieja 18 m. W wyścigu sprint elita kobiet Natalia Rutkowska zdobyła srebrny medal, a Urszula Łoś brązowy medal. Eugenia Bujak zajęła 4 m a Aleksandra Sołgała 6 m. W wyścigu omnium składającym się z 6 konkurencji (runda z lotu, wyścig australijski, 3000 m, wyścig punktowy, wyścig scratch, 500 m) elita kobiet Natalia Rutkowska zdobyła srebrny medal i Eugenia Bujak brązowy medal. Milena Faryn zajęła 9 m. a Aleksandra Sapieja 10 m.