Ruszyły zapisy na bieg Mila dla Marka

Grodzisk pobiegnie dla Marka Kotańskiego. Już po raz trzeci 1 grudnia w Grodzisku Mazowieckim odbędzie się bieg Mila dla Marka. W ten sposób grodziska Alternatywa chce przypomnieć postać wybitnego psychologa, terapeuty, twórcy stowarzyszeń MONAR, Markot i Solidarni – Plus, i wypełnić jego testament – „impregnowania” młodzieży przeciwko narkotykom.

Najpierw o 16.00 pobiegną przedszkolaki na dystansie 100 m, później dzieci z roczników 2004- 2006 na trzykrotnie dłuższej trasie, na koniec około 16.20 na trasę jednej mili grodziskiej wyruszą pozostali uczestnicy.

Sam bieg odbędzie się w Parku Skarbków. Biuro Zawodów, czynne jest w godzinach 15.00- 16.00 w Grodziskiej Alternatywie (ul. Kilińskiego 14). Po biegu odbędzie się projekcja filmu dokumentalnego poświęconego Markowi Kotańskiemu. W czasie imprezy czynny będzie mobilny punkt konsultacyjny dla osób uzależnionych i ich rodzin.

Alternatywa zaprasza całe rodziny, będzie dla nich specjalne współzawodnictwo. Do dziś zgłoszonych jest już ponad 30 osób, w tym roku obowiązuje limit 100 uczestników.

Zgłoszenia na adres wojtek_wanat@gazeta.pl, więcej informacji www.miladlamarka.blox.pl

Reklama