Grodzisk: Super wózek dla pierwszego dziecka w 2013 roku

Gmina Grodzisk Mazowiecki kolejny raz funduje wielofunkcyjny wózek dla pierwszego nowego mieszkańca miasta lub gminy urodzonego w 2013 roku. Rodzice szczęśliwego malucha otrzymają wózek wielofunkcyjny uznanej marki (Emmaljunga) z fotelikiem samochodowym.

Aneta Caban z Wydziału Promocji Urzędu Miasta Grodziska Mazowieckiego apeluje do rodziców o zgłaszanie dzieci, które urodzą się tuż po Nowym Roku. Nie jest istotne, w którym szpitalu przyjdzie na świat dziecko, ważne by mama była zameldowana w Grodzisku Mazowieckim.

-Warto pamiętać o takim prezencie dla pierwszego dziecka, bo jest to solidny wózek, jednego z lepszych producentów (Emmaljunga). Z pewnością będzie to miły upominek i powinien usatysfakcjonować najbardziej wymagających rodziców – przekonuje Aneta Caban.

Otrzymanie wózka nie jest uzależnione od dochodów rodziny, zgłaszać się zatem może każdy rodzic, którego dziecko przyjdzie na świat 1 lub 2 a nawet w kolejne dni stycznia 2013 roku.

Przypomnijmy, rodzice mogą zgłaszać telefonicznie fakt urodzenia dziecka w 2013 roku. Po odbiór wózka jednak powinni zgłosić się do urzędu z dokumentem potwierdzającym dzień i godzinę urodzenia dziecka. Zgłoszenia będą przyjmowane w Wydziale Promocji Urzędu Miasta pod numerem telefonu telefonu 22 463 46 16. J&A Media

Reklama