Lampiony za cegiełkę na rzecz WOŚP

Grodziska Alternatywa proponuje niezwykły sposób wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zachęca do kupna cegiełki, którą 13 stycznia będzie można wymienić na jeden z około 200 lampionów.

 Jan Magierecki z Grodziskiej Alternatywy, zachęca do zakupu cegiełki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 1 cegiełka kosztuje 10 złotych i można ją nabyć w siedzibie Alternatywy. Cegiełkę trzeba zachować, aby 13 stycznia wymienić ją na jeden z około 200 lampionów, które zostaną wypuszczone w niebo w trakcie XIII finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – 13 stycznia 2013 o godz. 20:30 ( przed grodziskim Centrum Kultury).

 To będzie już II Grodziski Festiwal Lampionów. -Po sukcesie zeszłorocznego Festiwalu postanowiliśmy zrobić to jeszcze raz i znów sprzedajemy lampiony- mówi Jan Magierecki. Cały dochód ze sprzedaży cegiełek zostanie przekazany na zbiórkę WOŚP.

 Dochód z tegorocznej zbiórki WOŚP zostanie przeznaczony na ratowanie życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów.

 Lampiony można nabywać w siedzibie Grodziskiej Alternatywy przy ul. Kilińskiego 14 B od poniedziałku do soboty w godz.15.00-21.00. Ilość cegiełek jest ograniczona. Oprac J&A Media

Reklama