Na lodowisko do Grodziska lub Sochaczewa

W Sochaczewie i Grodzisku Mazowieckim działają już sztuczne lodowiska. W Mszczonowie sztuczna tafla ruszy 10 grudnia, w Żyrardowie 20 lub 15  grudnia, jeśli temperatury spadną znacznie poniżej zera.

W sobotę 1 grudnia o 10.00 zostało uruchomione sztuczne kryte lodowisko w Sochaczewie przy basenie miejskim. W niedzielę 2 grudnia, o kilka dni wcześniej niż przed rokiem, zostało uruchomione sztuczne lodowisko odkryte przed Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim.

W Mszczonowie uruchomienie lodowiska jest zaplanowane na 10 grudnia od godziny 9.00.

Jak wynika z naszych informacji, najpóźniej przewiduje się uruchomienie największego krytego lodowiska na Mazowszu Zachodnim w Żyrardowie, bo dopiero na 20 grudnia. Jeśli temperatury spadną znacznie poniżej zera, otwarcie lodowiska może zostać przesunięte na 15 grudnia br.

Lodowisko w Grodzisku Mazowieckim, tak jak w latach poprzednich, jest czynne od 8.00 do 22.00 z godzinną przerwą. W dni nauki szkolnej młodzież (do 18 roku życia) może korzystać za darmo z jazdy na łyżwach do godziny 15.00. Warunkiem jest posiadanie legitymacji szkolnej z terenu powiatu grodziskiego. Jedynym kosztem wówczas będzie wypożyczenie łyżew, jeśli uczeń nie posiada własnych.Przerwa techniczna trwa od 15 do 16.00.

Po 16.00 już wszystkich obowiązują bilety. Wówczas koszt biletu na lodowisko wynosi podobnie jak przed rokiem kilka złotych zł za 45 minut. Cena wypożyczenia łyżew pozostaje bez zmian. Grupy zorganizowane mogą liczyć na ulgi, każdy może też wykupić karnet.

W dni wolne od nauki szkolnej wstęp na lodowisko jest płatny przez cały dzień, bez względu na wiek i legitymację szkolną.

W Sochaczewie ceny wstępu na lodowisko są podobne do ubiegłorocznych. /AW

Reklama