Wózek czeka na dziecko

Grodziski ratusz czeka na zgłoszenia rodziców, mieszkańców gminy, którzy doczekali się potomstwa w pierwszych dniach nowego roku. Pierwsze urodzone dziecko otrzyma wielofunkcyjny wózek jednej z lepszych na rynku firm.

Na razie do wydziału promocji w Grodzisku Mazowieckim dotarło tylko jedno zgłoszenie rodziców, których synek Krzyś przyszedł na świat 2 stycznia. To na pewno nie jedyne dziecko, które urodziło się już w nowym roku, dlatego ratusz apeluje do rodziców o zgłaszanie swoich dzieci. -To bardzo miły gest, przypomina mama Amelki, która przed rokiem otrzymała taki wózek i dyplom. Kiedy okazało się, że to nasza córeczka przyszła na świat jako pierwsze dziecko w gminie, byliśmy zaskoczeni. Prezent i dyplom są z pewnością pamiątką na całe życie, dodaje.

Taką pamiątkę i drogi prezent bo wart około 3 tysięcy złotych może trafić do kolejnego malucha, który przyszedł na świat w gminie Grodzisk Mazowiecki w 2013 roku. Nie ważne, w którym szpitalu dziecko przyszło na świat, istotne, by mam była mieszkanką gminy.

Zgłoszenia przyjmowane są telefoniczne w Wydziale Promocji UM Grodziska Mazowieckiego./AW

Reklama