„Przymierze dla Żyrardowa” rozpoczyna marsz

 

W piątek wieczorem 15 lutego br. Stowarzyszenie Przymierze dla Żyrardowa zaprosiło na wieczór przy muzyce, którą zapewnił Zbyszek Sękulski z zespołem Cztery Kiery ( zdjęcie członków zespołu z członkami Przymierza dla Żyrardowa).

 

Wojciech Jasiński, reprezentujący członków Przymierza dla Żyrardowa, poinformował zebranych gości, przyjaciół i media, że to początek spotkań o różnym charakterze, w tym odczytów, wieczorków przy muzyce i innych wydarzeń, w czasie których będzie się można spotkać z członkami Stowarzyszenia.

 

Przymierze dla Żyrardowa złożone jest z kilku radnych Rady Miejskiej Żyrardowa oraz Rady Powiatu Żyrardowskiego. Zdecydowana większość członków nowej grupy to byli i obecni członkowie i sympatycy PiS-u: Wojciech Jasiński, Ryszard Adamiak, Leszek Kamiński, Ryszard Mirgos, Marek Treliński, Jerzy Jankowski, Krzysztof Dziwisz, Tomasz Zubowicz.

 

Wojciech Jasiński zapewnia, że Przymierze dla Żyrardowa chce działać poza partiami i wystawi swojego kandydata na prezydenta miasta. Przymierze będzie dążyć do poparcia niezależnej kandydatury, ale nie wyklucza poparcia kandydata jakiejś partii.

 

Przymierze dla Żyrardowa powstało na fali rozczarowania „wielką polityką” centralnych partii, które nie biorą pod uwagę lokalnych potrzeb, ale próbują realizować własne cele. /Anna Wrzesień


Reklama