Piłka nożna: Niebawem początek rundy wiosennej

Piłkarze trzecioligowej Pogoni Grodzisk Mazowiecki już za kilkanaście dni rozegrają swój pierwszy mecz rundy rewanżowej. W ostatnim sparingu formę grodziszczan sprawdziła drużyna Młodej Ekstraklasy Legii Warszawa. Warszawianie nie pozostawili złudzeń wygrywając 6:0. Tak wysoka porażka może niepokoić, ale lepiej, że nastąpiła w okresie przygotowawczym niż w rozgrywkach ligowych. W ostatnim lutowym sparingu podopieczni trenera Rafała Smalca wygrali z Ursusem Warszawa, swoim rywalem z III ligi  3:1. Gole zdobyli: Kołaczek, Feliksiak i Gołka. Przed Pogonią jeszcze jeden mecz sparingowy. Tym razem przeciwnikiem będzie lider łódzko-warszawskiej gr. III ligi Legionovia Legionowo.

Formą w sparingach imponowała Mszczonowianka. zawodni trenera Rafała Dopierały wygrali ze Zniczem II Pruszków 6:1. Bramki w tym meczu zdobyli zdobyli Romaniuk -2, Jaskólski, Romanowski, Kakietek i Siwirski. Potem pokonali Naprzód Zielonki wygraliśmy 5:0 po czterech trafieniach Romanowskiego i jednym Millera. Na ziemię zespół z Mszczonowa sprowadzili dopiero drugoligowcy z Pelikana Łowicz wygrywając w Sierakowicach 4:0.

W przedostatnim sprawdzianie przed rundą wiosenną Żyrardowianka zremisowała na własnym boisku z Okęciem Warszawa 1:1. Wyrównującego gola na 5 min przed końcem spotkania strzelił Marcin Jakóbiak.

Reklama