Będzie zbiórka elektrośmieci w gminie Wiskitki

Stary telewizor zalegający na strychu, stara zepsuta lodówka, nieużywany monitor, stary magnetowid itp. Te wszystkie niepotrzebne, nieużywane sprzęty RTV i AGD zasilane elektrycznością lub na baterie można oddać za darmo w czasie zbiórki elektrośmieci, która będzie odbywać się na terenie gminy 6 kwietnia br., czyli w najbliższą sobotę.

Najwcześniej specjalny samochód pojawi się we Franciszkowie przy sklepie naprzeciwko szkoły, bo będzie czekał na sprzęt od 8.30 do 10.00.

Następnie samochód pojawi się w Miedniewicach przy OSP. Tu będzie można go spotkać od 10.30 do 12.00.

W Wiskitkach zużytego sprzętu będzie się można pozbyć między 13.00 a 14.30, przy ulicy Targowej na Targowicy.

Przedostatnim przystankiem będzie Nowy Oryszew przy OSP między 15.00 a 16.30, ostatnim Guzów przy sklepie w centrum. W Guzowie będzie można przynosić sprzęt między 17.00 a 18.30.

Organizator zbiórki zastrzega też możliwość odebrania starej lodówki czy pralki bezpośrednio i bezpłatnie z domu lub mieszkania klienta. Jedynym warunkiem jest zadzwonienie pod nr 22 725 17 60, aby umówić się na odbiór.

Przypomnijmy elektrośmieci nie można wyrzucać do zwykłych koszy na śmieci. Muszą one być odbierane przez specjalistyczne firmy, które zapewniają utylizację elektroodpadów./red

Reklama