Po pijaku niszczyli zaparkowane samochody

 W nocy z soboty na niedziele (06/07.04.2013) policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy uszkodzili pięć zaparkowanych samochodów. Wandalom grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

 W nocy z soboty na niedziele Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie przyjął zgłoszenie, że na dozorowanym parkingu przy ul. Skrowaczewskiego w Żyrardowie dwóch mężczyzn niszczy zaparkowane tam samochody. Na miejsce zostali wysłani policjanci, którzy na parkingu zastali dwóch agresywnie zachowujących się mężczyzn. Jak się okazało uszkodzili oni w sumie 5 samochodów. W pojazdach pourywane były lusterka, porysowana oraz powgniatana karoseria. Sprawcami okazali się dwaj mieszkańcy Żyrardowa w wieku 35 i 59 lat. Policjanci przebadali wandali na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Obydwaj byli nietrzeźwi. Pijanych sprawców zatrzymano i przewieziono do Komendy.

Zatrzymani przebywają w policyjnym areszcie, a o ich najbliższej przyszłości zdecyduje Sąd. Za popełnione czyny grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

st.post. Aleksandra Calik

Rzecznik Prasowy KPP Żyrardów

Reklama