Boiska w Chlebni wkrótce z zapleczem sanitarnych

Jeszcze w czerwcu powinna ruszyć budowa budynku obsługi Ośrodka Sportu w miejscowości Chlebnia. Budynek będzie mniejszy niż wstępnie planowano, o powierzchni użytkowej do 120 m2. Obiekt ma być gotowy do końca roku.

Budynek przy boiskach sportowych w Chlebni ma zostać zbudowany w innej niż wstępnie zakładano technologii (szkielet stalowy), o znacznie mniejszej powierzchni ale ma bardziej odpowiadać rzeczywistym potrzebom zawodników Ludowego Klubu Sportowego Chlebnia. Według nowej koncepcji budynek będzie wykorzystywany wyłącznie na cele sportowe czyli zaplecze szatniowo-sanitarne (wcześniej przewidywano też pomieszczenie na świetlicę środowiskową). Miasto uzyskało nowe pozwolenie na budowę starosty grodziskiego na początku kwietnia br.

Wykonawca inwestycji ma oddać gotowy budynek z niemal kompletnym wyposażeniem oraz pozwoleniem na użytkowanie w ciągu 4 miesięcy od wejścia na plac budowy.

Do tej pory w Chlebni wybudowano dwa boiska do piłki nożnej o nawierzchni z trawy naturalnej z pełnym wyposażeniem, zamontowano trybuny, ogrodzono boiska i trybuny, wybudowano instalację zraszaczową, wykonano część instalacji oświetlenia boisk. Budowa obiektu z kłopotami trwa od 2010 roku. /red.

Reklama