Piłka nożna: Derby na zero

Piłkarze trzecioligowej Pogoni Grodzisk Mazowiecki w dramatycznych okolicznościach zremisowali 2:2 z GKP Targówek tracąc bramkę w doliczonym czasie gry. Był to zaległy mecz 17. kolejki spotkań.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki – GKP Targówek 2:2
bramki: Feliksiak 38′, Gołka 46′ –  Stańczyk 56′, Fijołek 90’+1

Pogoń: Dudek, Walewski, Skorza, Gołka, Todorovic, Nowak (61′ Rybaczuk), Kołaczek (61′ Popiński), Niezgoda (84′ Gołębiewski), Kasztelan, Bal (’75 Zdanowicz), Feliksiak

W tabeli Pogoń zajmuje nadal 9. miejsce. Majac zgromadzone 28 pkt. tarci do liderującej Legionowii 20 pkt. Nad strefą spadkową grodziszczanie mają 12 pkt. przewagi.

W zaległym meczu 18. kolejki mazowieckiej IV ligi Mszczonowianka zremisowała bezbramkowo z Żyrardowianką. Tym samym mecz określany jako derby regionu sprawił, że kibice obu drużyn nie mogą być usatysfakcjonowani z wyniku.

Mszczonowianka – Żyrardowianka 0:0

Mszczonowianka: M.Le Minh – K.Mitrowski, Ł.Pastewka, P.Nawrocki, K.Łojszczyk – T.Skórzyński, T.Bogołębski (82′ P.Romanowski), K.Jankowski(88′ R.Miller), T.Łopata- Ł.Kakietek(55′ M.Ciesielski), T.Jaskólski

Żyrardowianka: Stawiarski – Boniowski, Cios, Olech, Wójcik, Mucha, Paweł Jakóbiak, Baranowski (68′ Kamiński), Przemysław Jakóbiak (82′ Drożdżal), Marcin Jakóbiak (75′ Majek), Sieński (82′ Jędrzejewski).

W innym meczu grupy południowej mazowieckiej  IV ligi  rezerwy Znicza Pruszków zremisowały 1:1 na wyjeździe z UKS Łady.

W tabeli prowadzi Pilica Białobrzegi z 50 pkt. i już o siedem pkt. wyprzedza Żyradowiankę. Piłkarze z Mszczonowa są na czwartym miejscu i tracą do lidera 17 pkt. Znicz II Pruszków jest 9. z 27 pkt.

W grupie północnej mazowieckiej IV ligi piłki nożnej Bzura Chodaków odniosła ważne wyjazdowe zwycięstwo nad Błękitnymi Raciąż.

Błękitni Raciąż – Bzura Chodaków 2:4

Po tej kolejce chodakowscy piłkarze zajmują 14. miejsce z 15 pkt. Do miejsca,  które uprawnia do gry w barażach o utrzymanie w IV lidze tracą 6 pkt.

 

 

Reklama