Piłka nożna: Przełamanie Pogoni

Piłkarze trzecioligowej Pogoni Grodzisk Mazowiecki przełamali serię porażek wygrywając z Wartą Sieradz 4:2. Mecz doskonale ułożył się dla grodziszczan. Na początku spotkania dwa gole zdobył Michał Bal i już po ośmiu minutach było 2:0 dla gospodarzy. Do przerwy dwa swoje gole dołożył Tomasz Feliksiak. Kontrolując spotkanie piłkarze Pogoni pozwolili gościom na zdobycie dwóch bramek. Ta wygrana poprawiła humory kibicom Pogoni, bowiem ich pupile w poprzednie kolejce przegrali w Otwocku. Miejscowy Start pokonał grodziszczan 3:1. Honorowe trafienie zaliczył Łukasz Gołka.

W tabeli nadal na czele Legionovia z 61 pkt. Pogoń jest na 11. miejscu i ma 30 pkt mniej od lidera oraz 11 pkt. przewagi nad strefą spadkową.