Zapisy na grodziski Rajd Rowerowy tylko do 16 maja

Tylko do czwartku 16 maja br. można zapisywać się na sobotni rodzinny Rajd Rowerowy, który odbędzie się 18 maja. W ramach imprezy będzie wiele atrakcji. Prócz 15 kilometrowej, urokliwej trasy rowerowej, pływanie łódkami, zawody wędkarskie i konkursy rodzinne z atrakcyjnymi nagrodami.

Miłośnicy dwóch kółek i rodzinnych wypraw rowerowych powinni pospieszyć się, jeśli jeszcze nie zapisali się na imprezę. Można to uczynić tylko do czwartku 16 maja drogą mejlową pisząc na adres: bmiggm@onet.poczta.pl, lub osobiście w firmie Kodak Expres przy ul. 11-go Listopada lub w biurze Stowarzyszenia BMiG przy ulicy Kilińskiego 8b (wtorki i czwartki między 16.00 a 18.00).

Rajd startuje w sobotę o 10.00 z Placu Zygmunta Starego w Grodzisku Mazowieckim. Na 15 kilometrowej trasie uczestnicy imprezy zatrzymają się na piknik rodzinny nad stawami w Opypach. Tam będą czekały na cyklistów bardzo różne atrakcje. Będzie można zobaczyć pokazy sprawności rowerowej w wykonaniu zawodników grodziskiego Klubu Opty, popływać łódkami, sprawdzić celność swoich strzałów z broni pneumatycznej, wziąć udział w zawodach wędkarskich lub wielu rodzinnych (zespoły 3 osobowe) konkursach.

-Oczywiście w konkursach mogą brać udział nie tylko rodziny, ale i grupy przyjaciół czy zespoły znajomych. Chodzi o dobrą zabawę i przyjemne spędzenie czasu- wyjaśnia Jolanta Biela prezes Stowarzyszenia Bezpieczne Miasto i Gmina Grodzisk Mazowiecki.

Trasa rajdu będzie wiodła głównie polnymi drogami i będzie zabezpieczona zarówno przez policję, straż pożarną jak i służby medyczne. Przed rokiem w podobnym rajdzie wzięło udział około 200 uczestników.

Organizatorem Rajdu Rowerowego XIII Sobota z Rodzinką jest grodziskie Stowarzyszenie Bezpieczne Miasto i Gmina,współorganizatorami grodziskie CK, Stowarzyszenie Sportów Obronnych, Grodziski Oddział PZW, ZHP, Klub Kolarski OPTY i Klub Żeglarski „Czysty Wiatr”.

Reklama