Piłka nożna: Żyrardowianka tuż za liderem

Piłkarze Żyrardowianki w świetnym stylu finiszują w rozgrywkach mazowieckiej IV ligi gr. południe. Odnieśli 7 kolejne zwycięstwo. W ostatniej kolejce wygrali 3:0 z Szydłowianką i wobec remisu prowadzącej w tabeli Pilicy Białobrzegi, która zgromadziła 65 pkt,  tracą do lidera tylko 1 pkt., a przecież w przedostatniej kolejce na własnym boisku zmierzą się z piłkarzami Pilicy. Awans do III ligi jest jak najbardziej realny. Formą strzelecką w meczu w Szydłowcu błysnął Tomasz Sieński zdobywca wszystkich trzech goli.

W meczu w  Pruszkowie padło aż sześć goli. Goście z Mszczonowa okazali się skuteczniejsi od rezerw Znicza. Pruszkowianie przegrali 2:4. Mszczonowianka jest teraz na 4 miejscu i traci do lidera 16 pkt. Znicz II Pruszków jest 11.  z 30 zdobytymi pkt.

Mecze 28. kolejki spotkań

Szydłowianka – Żyrardowianka 0:3
Gole: Sieński x3

Znicz II Pruszków – Mszczonowianka 2:4
Gole: Sierociński, Niksiński – Pastewka x2, Bogołębski x2

W gr. północnej mazowieckiej IV ligi piłkarze Bzury Chodaków przegrali u siebie z Błękitnymi Gąbin 0:3 i maja już tylko teoretyczne szansę na utrzymanie w lidze. Musieliby wygrać pozostałe trzy spotkania przy jednoczesnych porażkach Mazura Gostynin.

Reklama