Drużyna Kosmos Smolarnia zwycięzcą Turnieju Piłkarskiego o Puchar Wójta Wiskitek

 

Drużyna Kosmos Smolarnia ma powody do zadowolenia. Wczoraj ( 14 lipca) podczas odbywającego się otwartego Turnieju Piłkarskiego o Puchar Wójta Wiskitek Franciszka Grzegorza Miastowskiego zawodnicy wywalczyli pierwsze miejsce. Na drugim znalazła się drużyna Zaganiaczy, na trzecim załoga- Victoria z Żyrardowa. – Pojedynki były bardzo wyrównane- informuje Dariusz Mitrowski, prowadzący sportowe spotkanie.

W sumie na boisku Orlik we Franciszkowie spotkało się 116 piłkarzy, przyjechali z różnych stron Gminy i regionu. Rywalizację oficjalnie rozpoczęli Wójt Franciszek Grzegorz Miastowski i Przewodniczący Rady Gminy Leszek Kopczewski.

Samorządowcy dziękowali wszystkim zarówno sportowcom jak i kibicom, którzy niedzielne popołudnie zechcieli spędzić w ten sposób. W sumie do udziału w turnieju zgłosiło się 13 drużyn, to największa impreza w historii miejscowości- cieszy się Dariusz Mitrowski.

Organizacją zajął się Grzegorz Materski. Pierwsze mecze trwały po dziesięć minut każdy, kolejne były dłuższe. W półfinale zmierzyli się: Zaganiacze Aleksandrów, AS Monaco z Grabiny Radziwiłłowskiej, Victoria Żyrardów oraz Kosmos Smolarnia. Pojedynki były bardzo wyrównane, impreza udała się znakomicie, było bezpiecznie i bardzo sportowo. Zawodnicy chwalili sobie dobrą atmosferę, kibice emocjonuje walki na murawie. Najlepszym strzelcem, który strzelił aż sześć bramek okazał się Michał Kuśmider, najlepszym bramkarzem został Dominik Borzęcki. J&A Media, fot. Jacek Mitrowski i Justyna Napierała

Reklama