Piłka nożna: Wygrana na inaugurację

Piłkarze drugoligowego Znicza Pruszków w 1. kolejce rozgrywek nowego sezonu pokonali Stal Mielec 3:1. Mecz na stadionie w Pruszkowie w obecności 600 widzów rozpoczął się od samobójczego trafienia gości. Piłkę do swojej bramki w 11. minucie skierował Kamil Kościelny. Kolejnego gola na początku drugiej połowy też strzelili goście. Tym razem do właściwej bramki. Bramkarza Znicza Michała Bigajskiego pokonał Damian Buczyński. Kolejne trafienia były już dziełem gospodarzy. Gola na 2:1 strzelił Krzysztof Kopciński, a wynik spotkania tuż przed końcem meczu ustalił Maksymilian Banaszewski.

Znicz Pruszków – Stal Mielec 3:1 (1:0)
Skład Znicza: Michał Bigajski – Marcin Bochenek, Arkadiusz Jędrych, Igor Biedrzycki, Rafał Kosiec – Maks Banaszewski (89′ Bartosz Niksiński), Artur Januszewski (66′ Sebastian Olczak), Michał Kucharski, Marcin Rackiewicz 58′ Krzysztof Kopciński), Mariusz Zawodziński – Krystian Pieczara (’86 Mateusz Muszyński).

W poniedziałek 29 lipca w meczu sparingowym piłkarze szerokiej kadry Znicza, którzy nie grali w meczu ligowym zmierzyli się z Polonią Warszawa. Zespół ze stolicy okazał się lepszy wygrywając 3:2.