Ostatni mecz w koszykówce Polska- Francja w Żyrardowie o 12.00

DSC08014

Ostatni mecz towarzyski w koszykówce Juniorek Polska- Francja dziś o 12.00. Pierwszy mecz w Żyrardowie nasze reprezentantki wygrały, w drugim zostały rozgromione. Młodzieżowa reprezentacja koszykówki Polski Juniorek ma dziś w Żyrardowie ostatnią szansę na rewanż. W dwóch spotkaniach rozegranych do tej pory biało czerwone najpierw wygrały, potem przegrały. Wygrana we wtorek nie była wysoka, bo nasze koszykarki pokonały Francuzki zaledwie 1 punktem, za to wczoraj przegrały i to wysoko aż 36 punktami różnicą 50:86. Najgorzej było w trzeciej kwarcie kiedy nasza drużyna zdobyła zaledwie 4 punkty, a straciła aż 30.To ostatnie spotkania towarzyskie przed Mistrzostwami Europy Juniorek, które rozpoczynają się w połowie sierpnia./Anna Wrzesień