Piłka nożna: najważniejszy mecz

Dzisiaj w Grodzisku Mazowieckim odbył się najważniejszy mecz dla kibiców dwóch od dawna rywalizujących ze sobą klubów. O godz. 15.00 na grodziskim boisku odbył się mecz pomiędzy Żyrardowianką a Pogonią Grodzisk Mazowiecki, który zakończył się sprawiedliwym remisem. Już od pierwszych minut piłkarze dawali z siebie wszystko i grali agresywnie. od siedemnastej minuty zaczęły się sypać bramki. Pierwszą z nich zdobyli grodziszczanie, jednak szybko odpowiedzieli na to żyrardowianie strzelając bramkę w 23 minucie i poprawiając w 34′ .Potem zawodnicy Pogoni wyrównali w 38′ na 2:2, ale już w 44′ żyrardowianie wyszli z powrotem na prowadzenie. W drugiej połowie grodziszczanie odegrali się na przeciwnikach zdobywając 2 gole. W ostatnich minutach meczu Żyrardowiance udało się strzelić bramkę i ostatecznie wyrównać 4:4. W ten weekend mecz stoczyła też drużyna Mszczonowianki. Zremisowała z Victorią Sulejówek 2:2 po bramkach Cackowskiego i Dębowskiego. Kolejne mecze czekają naszych piłkarzy w środę, 18.09. Wtedy piłkarze Pogoni zmierzą się z Sokołem Aleksandrów Łódzki, Żyrardowianki z GKS-em II Bełchatów a Mszczonowianka z Wilgą Garwolin.