Piłka nożna: Wygrana, remis i porażka

Za nami już dziewiąta kolejka, która żyrardowskim, grodziskim i mszczonowskim piłkarzom nie wyszła najlepiej. Żyrardowianie zagrali słaby, choć pełen emocji mecz z GKS-em Bełchatów II pokonując go 2:1, choć z dużymi problemami.  O ile w pierwszej połowie nie działo się wiele, tak w drugiej połowie przeciwnicy żyrardowian zaczęli bramką, którą odzyskali dopiero po karnym w 78′. Drugą bramkę zdobyli znów z rzutu karnego w doliczonym czasie. Pogoń Grodzisk Mazowiecki zagrała mocno defensywny mecz zakończony remisem 0:0, w którym sytuację nie raz uratował bramkarz Paweł Waśkow. Mszczonowianka natomiast uległa Wildze Garwolin 1:2, głównie przez słabą pierwszą połowę oraz czerwoną kartkę dla Kamila Łojszczyka w 48′. Następne mecze odbędą się w weekend 21-22 września. Wtedy to Pogoń zagra z GKP Targówek, Żyrardowianka z Ursusem Warszawa a Mszczonowianka z Okęciem Warszawa.

Żyrardowianka Żyrardów – GKS II Bełchatów 2:1