Piłka nożna: 1:0 razy dwa

Drużyna Pogoni Grodzisk Mazowiecki nie będzie miło wspominała tej kolejki. Zostali pokonani przez Mazur Karczew 1:0. Szybka akcja przeciwników zakończyła się w pierwszych dziesięciu minutach meczu. Potem grodziszczanie atakowali bramkę przeciwną, choć bezskutecznie i ostatecznie przegrali ze słabszym przeciwnikiem. Natomiast żyrardowianie pozbierali się po pogromie z WKS-em Wieluń i pokonali Legię II Warszawa 1:0. W pierwszej połowie było dużo walki, lecz podbramkowych sytuacji  – wcale. W drugiej połowie po czerwonej kartce Bartosza Bereszyńskiego Żyrardowianka ruszyła do boju i w 80′ Bartosz Drożdżal zdobył gola dla Żyrardowianki. Następne mecze rozstrzygną się w najbliższy weekend 12-13 października. Pogoń zagra z Omegą Kleszczów, a Żyrardowianka z Mechanikiem Radomsko. Mszczonowianka po przerwie w w tej kolejce zagra z Oskarem Przysucha.

Żyrardowianka Żyrardów – Legia II Warszawa 1:0