Grodziski Klub Kolarski OPTY zaprasza do zespołu

kolarze nabor

Chcesz zdrowo spędzać czas, masz zapał i lubisz wysiłek fizyczny? Przyjdź na spotkanie i trening ogólnorozwojowy Grodziskiego Klubu Kolarskiego OPTY Mazowsze, który we wtorek 5 listopada rozpoczyna nowy sezon. Klub skupiający młodzież zaprasza do zespołu uczniów z roczników 1998- 2003.

Dziś GKK OPTY skupia około 30 zawodników, ale może ich przyjąć nawet 50 -ciu- zapewnia trener Norbert Ogórek. Choć zawodnicy GKK OPTY mają na swoim koncie wiele zwycięstw i medali, Klub stawia przede wszystkim na rozwój fizyczny młodzieży, poprawę kondycji, kształtowanie sportowych postaw, zaś najbardziej utalentowanym daje możliwość profesjonalnego treningu i start w zawodach. Klub zapewnia zawodnikom koszulki klubowe oraz sprzęt treningowy.

Zajęcia odbywają się na sali we wtorki i czwartki. W środy zawodnicy biegają indywidualnie lub trenują na torze w Pruszkowie. W soboty i niedziele odbywają się treningi na rowerach MTB w terenie. Kontakt do trenera Norberta Ogórka: nogorek@vp.pl i 691959168, 784618467.

Spotkanie z treningiem ogólnorozwojowym 5 listopada o godz. 17.00 w sali Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych nr 2 przy ulicy Kilińskiego 8c w Grodzisku Mazowieckim. Oprac. J&A Media

Reklama