Mrozy. Zginął 18 latek potrącony przez samochód.

 Samochód osobowy potrącił 18-latka, który szedł prawą stroną ulicy z 15 letnią dziewczyną. Chłopaka w stanie ciężkim zabrało pogotowie. W czasie transportu do szpitala jednak zmarł. Dziewczynie nic się nie stało. Natomiast sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia. Do zdarzenia doszło 2.11 po g. 18.00 w Mrozach (gm. Wiskitki).

DSCN3989

 W idącą prawą stroną jezdni parę wjechał samochód. 15-letniej dziewczynie nic się nie stało, natomiast jej 18-letni chłopak w bardzo ciężkim stanie został zabrany do szpitala w Żyrardowie. Podczas transportu, mimo prób ratowania, życia nastolatek zmarł. Sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia.

Policjanci natychmiast rozpoczęli ustalenia i poszukiwania sprawcy tego tragicznego zdarzenia. Funkcjonariusze na miejscu wypadku zabezpieczyli szereg śladów i dowodów, a czynności zostały wykonane pod nadzorem prokuratora.

Już w kilka godzin po zdarzeniu, jeszcze tego samego dnia, policjanci w garażu nas jednej z posesji na terenie gminy Wiskitki odnaleźli i zabezpieczyli samochód, którym poruszał się sprawca oraz zatrzymali 5 osób mogących mieć związek ze sprawą. Jak mówią funkcjonariusze, ustalenie sprawcy jest tylko kwestią najbliższego czasu.

sierż. Aleksandra Calik

Rzecznik Prasowy KPP w Żyrardowie

Reklama

Jedna odpowiedź to “Mrozy. Zginął 18 latek potrącony przez samochód.”

Trackbacks

  •