Zmiany wokół żyrardowskiego cmentarza 31 października oraz 1 listopada

Zamknięte ulice lub fragmenty ulic, wprowadzenie ruchu jednokierunkowego i wprowadzenie zakazów parkowania. To najważniejsze zmiany wokół żyrardowskiego cmentarza parafialnego w dniach 31 i 1 listopada. Dlatego najłatwiej dostać się na cmentarz komunikacją miejską. 1 listopada autobusy MZK kursują jak w dni robocze, informuje PKS Grodzisk Mazowiecki. Kursy Linii B1 i B2 będą odbywały się do godziny 18.00.

SONY DSC

Jest jednak wiele osób, które będą musiały skorzystać z  dojazdu samochodem. Dla tych ważna informacja: zmiany obowiązują do godz. 21.00 -1 listopada. Aby uniknąć nieprzyjemności najlepiej nie jeździć na pamięć, ale stosować się do znaków nakazu i zakazu.

Najważniejsze zmiany to:

Zamknięcie ulic: Kasztanowej na odcinku od ul. Kościuszki do Choińskiego, Limanowskiego od Środkowej do Kasztanowej, oraz Konopnickiej od Kościuszki do Kasztanowej.

Wprowadzenie ruchu jednokierunkowego w pobliżu cmentarza na fragmencie ulic: Kościuszki i Konopnickiej.

Wprowadzenia zakazu zatrzymywania się pojazdów w ulicach: Jodłowskiego (po obu stronach) od ul. Ireny Przybysz do ul. Mireckiego, Środkowej i Konopnickiej w wyznaczonych miejscach.

Dodatkowo, aby upłynnić ruch na skrzyżowaniu ulic Limanowskiego oraz Środkowej, zostanie wprowadzony cykl pulsacyjny. Wokół cmentarza będą też patrole straży miejskiej, policja zaś będzie patrolowała drogi dojazdowe do nekropolii. Oprac. Anna Wrzesień

Reklama