Koszykówka: Podsumowanie III Memoriału Jacka Badory

Po trzech dniach rozgrywek znamy najlepsze drużyny, które wzięły udział w III Międzynarodowym Memoriale Jacka Badory w Sochaczewie. Najlepszą grupą rocznika 1998 został MOSiR Cieszyn, drugie miejsce zajęła BK Runa Moskwa, a trzecie BC Smoki Mińsk. W roczniku 2002 wygrało BC Grodno, drugie miejsce zajął KS Astoria Bydgoszcz, a trzecie MOSiR Cieszyn. MVP turnieju zostali Suchro Denis (BC Grodno) z rocznika 2002 oraz Iwa Kharlamov (BK Runa Moskwa) z rocznika 1998.

WYNIKI SPOTKAŃ:

ROCZNIK 1998

BK RUNA MOSKWA P.K. OGRODNIK 43:50

UKS CZRODZIEJE Z BIELAN – BC SMOKI MIŃSK 31:41

KK HITO – SKS KASPROWICZ INOWROCŁAW 57:69

UKS CZRODZIEJE Z BIELAN – BK RUNA MOSKWA 27:62

P.K. OGRODNIK – SKS KASPROWICZ INOWROCŁAW 83:74

UKS CZRODZIEJE Z BIELAN II MOSiR CIESZYN 14:110

BC SMOKI MIŃSK – UKS CZRODZIEJE Z BIELAN II 56:43

KK HITO – MOSiR CIESZYN 32:61

BK RUNA MOSKWA – SKS KASPROWICZ INOWROCŁAW 70:67

UKS CZARODZIEJE Z BIELAN – UKS CZARODZIEJE Z BIELAN II 25:13

UKS CZARODZIEJE Z BIELAN – KK HITO 27:67

KK HITO – BC SMOKI MIŃSK 36:50

P.K. OGRODNIK – MOSiR CIESZYN 0:20

SKS KASPROWICZ INOWROCŁAW – MOSiR CIESZYN 61:69

BK RUNA MOSKWA – UKS CZRODZIEJE Z BIELAN II 91:18

BC SMOKI MIŃSK – P.K. OGRODNIK 48:66

BK RUNA MOSKWA – MOSiR CIESZYN 49:50

SKS KASPROWICZ INOWROCŁAW – UKS CZRODZIEJE Z BIELAN II 73:15

BC SMOKI MIŃSK – SKS KASPROWICZ INOWROCŁAW 50:48

UKS CZARODZIEJE Z BIELAN – P.K. OGRODNIK 20:0

BK RUNA MOSKWA – KK HITO 64:37

MOSiR CIESZYN – BC SMOKI MIŃSK 65:34 

UKS CZARODZIEJE Z BIELAN- SKS KASPROWICZ INOWROCŁAW 47:60

P.K. OGRODNIK – UKS CZRODZIEJE Z BIELAN II 46:44

BC SMOKI MIŃSK – BK RUNA MOSKWA 38:51

KK HITO – P.K. OGRODNIK (65:65) 66:72

MOSiR CIESZYN – UKS CZARODZIEJE Z BIELAN 78:38

UKS CZARODZIEJE Z BIELAN II – SKS KASPROWICZ INOWROCŁAW 25:78

ROCZNIK 2002

KS ASTORIA BYDGOSZCZ – BC GRODNO 39:42

KK HITO – BC GRODNO 34:41

MOSiR CIESZYN – KS ASTORIA BYDGOSZCZ 40:39

MELO BŁONIE – MOSiR CIESZYN 15:96

UKS CZARODZIEJE Z BIELAN – MOSiR CIESZYN 35:82

GKS KORSARZ MELO BŁONIE 56:38

BC GRODNO – UKS CZARODZIEJE Z BIELAN 87:37

KK HITO – GKS KORSARZ 114:15

GKS KORSARZ – KS ASTORIA BYDGOSZCZ 19:103

BC GRODNO – MELO BŁONIE 75:11

BC GRODNO – MOSiR CIESZYN 53:46

KS ASTORIA BYDGOSZCZ – KK HITO 49:27

GKS KORSARZ – MOSiR CIESZYN 39:66

MELO BŁONIE – KK HITO 24:89

GKS KORSARZ – UKS CZARODZIEJE Z BIELAN 83:31

BC GRODNO – GKS KORSARZ 83:22

KS ASTORIA BYDGOSZCZ – MELO BŁONIE 76:8

KK HITO – MOSiR CIESZYN 52:65

KK HITO – UKS CZRODZIEJE Z BIELAN 68:36

KS ASTORIA BYDGOSZCZ – UKS CZARODZIEJE Z BIELAN 121:14

UKS CZARODZIEJE Z BIELAN – MELO BŁONIE 50:39

 

KLASYFIKACJA GENERALNA

ROCZNIK 1998

1. MOSiR CIESZYN

2. BK RUNA MOSKWA

3. BC SMOKI MIŃSK

4. SKS KASPROWICZ INOWROCŁAW

5. KK HITO

6. UKS CZARODZIEJE Z BIELAN

7. UKS CZARODZIEJE Z BIELAN II

8. P.K. OGRODNIK 

 

ROCZNIK 2002

 1.BC GRODNO

2.KS ASTORIA BYDGOSZCZ

3.MOSiR CIESZYN

4. KK HITO

5. GKS KORSARZ GDAŃSK

6. UKS CZARODZIEJE Z BIELAN 

7. MELO BŁONIE 

8.PROBASKET MIŃSK MAZOWIECKI

 

 

NAJLEPSZY ZAWODNIK DRUŻYNY

ROCZNIK 1998

1. MOSiR CIESZYN RADOSŁAW ZAMORA

2. BK RUNA MOSKWA YUKHNEUICH SERGEY

3. BC SMOKI MIŃSK – KOLTUN ALEKSIEJ

4. SKS KASPROWICZ INOWROCŁAW JAROSŁAW KOŁECKI

5. KK HITO- SILDNIK STEVEN

6. UKS CZARODZIEJE Z BIELAN – ANTONI HILHEN

7. UKS CZARODZIEJE Z BIELAN II PRZEMYSŁAW SZCZEPAŃSKI

8. P.K. OGRODNIK – PAUL MC GREENE

 

ROCZNIK 2002

1.BC GRODNO SHISHRO DANIK

2.KS ASTORIA BYDGOSZCZ MAKSYMILIAN ESTKOWSKI

3.MOSiR CIESZYN MATEUSZ CZEMPIEL

4. KK HITO – ANDEE VOMM

5. GKS KORSARZ GDAŃSK  –  MACIEJ PILSKI

6. UKS CZRODZIEJE Z BIELAN MARCIN KUBIAK

7. MELO BŁONIE MIKOŁAJ RACINOWSKI

 

NAJLEPSZY STRZELEC

ROCZNIK 2002   KS ASTORIA BYDGOSZCZ KRZYSZTOF ORŁOWSKI 

ROCZNIK 1998  MOSiR CIESZYN MATEUSZ BORTLICZEK 

 

 

 

 

 

 

Reklama