Tenis stołowy: awans Bogorii w Pucharze ETTU

Drużynie Bogorii Grodzisk Mazowiecki udało się pokonać Francuzów z Entente Pongiste Issenne 3:1 i tym samym awansować do 4. rundy Pucharu ETTU. Daniel Górak pokonał Alexandre Robinota 3:1, tylko w trzecim secie ulegając Francuzowi. Po raz czwarty w sezonie i czwarty w stosunku 2:3 przegrał Oh Sang Eun. Koreańczyk objął prowadzenie 2:0 z Enzo Anglesem, jednak nie postawił kropki nad „i”, ostatecznie ulegając aktualnemu mistrzowi Europy juniorów. Robert Floras zmiażdżył Alexandre Cassina 3:0 nie pozwalając mu ugrać więcej niż osiem akcji w secie. Ostatni mecz przy stanie 2:1 rozegrał z Enzo Anglesem Daniel Górak. Pojedynek obfitował w kapitalne wymiany i zakończył się zwycięstwem Polaka.

Kolejnym przeciwnikiem Bogorii Grodzisk Mazowiecki będzie chorwacki zespół Dr Casl Zagrzeb. Konfrontacja odbędzie się w piątek 20 grudnia w Grodzisku Mazowieckim

Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki – Entente Pongiste Issenne 3:1
Daniel Górak – Alexandre Robinot 3:1 (11-4, 11-7, 11-13, 11-9)
Oh Sang Eun – Enzo Angles 2:3 (11-2, 12-10, 9-11, 4-11, 8-11)
Robert Floras – Alexandre Cassin 3:0 (11-7, 11-8, 11-7)
Daniel Górak – Enzo Angles 3:1 (11-9, 11-9, 9-11, 11-7)