Włamywacz w rękach policji

W sumie włamał się do 19 domów i pomieszczeń gospodarczych, z których kradł wszystko co miałoby wartość. Przedmioty sprzedawał bezpośrednio lub na targowisku. Wreszcie wpadł, donosi KPP w Żyrardowie.

SONY DSC

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Mszczonowie działając w oparciu o materiały operacyjne zatrzymali sprawcę dziewiętnastu włamań do domów jednorodzinnych oraz pomieszczeń gospodarczych. Czyny te są zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 10-u.

Mszczonowscy policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca gminy Wiskitki, który dokonał łącznie dziewiętnastu włamań do domów jednorodzinnych oraz pomieszczeń gospodarczych na terenie gminy Radziejowice. Włamywacz działał przez kilka miesięcy bieżącego roku. Jego łupem padały między innymi elektronarzędzia, narzędzia ogrodnicze i wszelkiego rodzaju hydraulika ale nie gardził niczym, co dałoby się potem sprzedać. Wszystkie skradzione rzeczy sprzedawał potem przygodnie napotkanym osobom, a także na miejscowym targowisku. Jak się okazało sprawca, który przyznał się do zarzucanych mu czynów był już uprzednio karany za włamania i kradzieże. Teraz grozi mu do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

sierż. Anna Rabas- Szarska

KPP Żyrardów

Reklama

Jedna odpowiedź to “Włamywacz w rękach policji”

Trackbacks

  •