Tenis stołowy: Bogoria pokonuje FC Saarbruecken

237 minut zaciętych zmagań, fenomenalna gra Daniela Góraka i decydujący punkt zdobyty przez Oh Sang Euna – tak Bogorii Grodzisk Mazowiecki udało się pokonać FC Saarbruecken 3:2 i zbliżyć się do półfinału Pucharu ETTU. To prawdopodobnie najlepszy mecz Daniela Góraka, który na” jedynce” pokonał wyżej klasyfikowanych rywali: najpierw Bojana Tokicia (54. ITTF), a potem Bastiana Stegera (23. ITTF) 3:2. Przy stanie 2:2 na wysokości zadania Oh Sang Eun. Koreańczyk prowadził 2:0, jednak Bojan Tokic wyrównał do stanu 2:2. W ostatnim secie zagrał agresywnie wygrywając go 11-7 i zapewniając zwycięstwo grodziskiej drużynie. Punkty dla Niemców zdobyli Bastian Steger i Tiago Apolonia, którzy zwyciężyli po 3:1 odpowiednio z Oh Sang Eunem i Robertem Florasem. Rewanż grodziszczanie rozegrają 24 stycznia o 19.30 w Saarbruecken.

Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki – FC Saarbruecken 3:2
Daniel Górak – Bojan Tokic 3:2 (11-9, 9-11, 11-6, 7-11, 11-4)
Oh Sang Eun – Bastian Steger 1:3 (11-3, 8-11, 3-11, 9-11)
Robert Floras – Tiago Apolonia 1:3 (7-11, 4-11, 11-5, 9-11)
Daniel Górak – Bastian Steger 3:2 (5-11, 11-5, 16-14, 11-13, 12-10)
Oh Sang Eun – Bojan Tokic 3:2 (11-9, 11-8, 2-11, 10-12, 11-7)