Dozór policyjny za narkotyki

SONY DSC

Żyrardowscy policjanci zatrzymali 45 i 49-latków, u których w mieszkaniu zabezpieczyli poporcjowaną marihuanę oraz papierosy i alkohol bez polskich znaków akcyzy. Mężczyznom grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

 W połowie minionego tygodnia w jednym z żyrardowskich mieszkań znaleziono blisko 40 gram narkotyków. Prócz tego, że narkotyki były poporcjowane, a więc przygotowane do dalszej odsprzedaży w mieszkaniu znajdował się również specjalistyczny sprzęt służący do ich odważania. Jak się okazało dwóch żyrardowian trudniło się też nielegalnym handlem alkoholem i papierosami, gdyż w mieszkaniu prócz marihuany policjanci zabezpieczyli właśnie alkohol i papierosy bez polskich znaków akcyzy.

Żyrardowscy kryminalni zatrzymali do sprawy dwóch mężczyzn w wieku 45 i 49 lat. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyznom zarzutu wprowadzania do obrotu znacznych ilości środków odurzających, za co grozi im do 12 lat pozbawienia wolności. W piątek Prokuratura Rejonowa w Żyrardowie zastosowała wobec zatrzymanych środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

sierż. Aleksandra Calik

Rzecznik Prasowy KPP w Żyrardowie

Reklama