Sochaczew nagrodził swoich sportowców

Sochaczew nagrodził i wyróżnił najlepszych sportowców 2013 roku. Tytuł Sportowca Roku uzyskała Alicja Ulicka, Trenera Roku Bartosz Targaszewski, Działacza Roku Karina Kryś z Rugby Club Orkan. Lista laureatów, adresatów nagród i listów gratulacyjnych przekroczyła 190 osób. Bodaj największą grupę stanowią bliscy burmistrzowi Sochaczewa Piotrowi Osieckiemu rugbyści, choć nie brakuje sportowców z innych dziedzin. Przyznano roczne stypendia kategorii C (250 zł/ mies) i D (100 zł /mies). W sumie odebrało je blisko 60 sportowców. Suma nagród to blisko 120 tys zł.

gala socho

fot. UM Sochaczew

NAGRODY FINANSOWE PRZYZNANE PRZEZ BURMISTRZA

PRACOWNICY MOSIR (6 osób):
▪ dyr. Mieczysław Głuchowski
▪ z-ca dyrektora Anna Ulicka
▪ Mariusz Cierpikowski
▪ Marzena Kacprzak
▪ Mariusz Matych
▪ Patryk Sobieraj

ZAWODNICY (48 osób)
▪ Maciej Cichocki – UKS „Orkan Judo”
▪ Wiktor Dobrowolski – Rugby Club Orkan Sochaczew
▪ Kamil Dudkowski – Rugby Club Orkan Sochaczew
▪ Sebastian Kacprzak – Rugby Club Orkan Sochaczew
▪ Adam Kozłowski – Rugby Club Orkan Sochaczew
▪ Marcin Krześniak – Rugby Club Orkan Sochaczew
▪ Wojciech Krześniak – Rugby Club Orkan Sochaczew
▪ Tomasz Malesa – Rugby Club Orkan Sochaczew
▪ Radosław Mitrowski – Rugby Club Orkan Sochaczew
▪ Mateusz Pawłowski – Rugby Club Orkan Sochaczew
▪ Piotr Pietrzyk – Rugby Club Orkan Sochaczew
▪ Dawid Plichta -Rugby Club Orkan Sochaczew
▪ Miłosz Popławski -Rugby Club Orkan Sochaczew
▪ Łukasz Śmielak – Rugby Club Orkan Sochaczew
▪ Marcin Stencel – Rugby Club Orkan Sochaczew
▪ Mateusz Traczyk – Rugby Club Orkan Sochaczew
▪ Kamil Wydrzyński – Rugby Club Orkan Sochaczew
▪ Jakub Młyńczak – Rugby Club Orkan Sochaczew
▪ Michał Kępa – Rugby Club Orkan Sochaczew
▪ Kamil Palasik – Rugby Club Orkan Sochaczew
▪ Konrad Feliga – UKS Siódemka
▪ Julia Dragańska – KM Aktywni
▪ Andrzej Połeć – KM Aktywni
▪ Mikołaj Wosiński – KM Aktywni
▪ Aneta Gonta – KM Aktywni
▪ Mariusz Kęska – Polski Związek Wędkarski – Koło Sochaczew –Miasto
▪ Natalia Gawrylczyk – Zielińska – SKTS
▪ Magdalena Szczerkowska – SKTS
▪ Natalia Partyka – SKTS
▪ Sylwia Witkowska – Rugby Club Orkan Sochaczew
▪ Patrycja Wasilewska – Rugby Club Orkan Sochaczew
▪ Sandra Walczak – Rugby Club Orkan Sochaczew
▪ Karolina Traczyk – Rugby Club Orkan Sochaczew
▪ Monika Pietrzak – Rugby Club Orkan Sochaczew
▪ Ewa Piątkowska – Rugby Club Orkan Sochaczew
▪ Aleksandra Gutowska – Rugby Club Orkan Sochaczew
▪ Natalia Cieślak – Rugby Club Orkan Sochaczew
▪ Elżbieta Brzustowska – Rugby Club Orkan Sochaczew
▪ Emilia Banaszek – Rugby Club Orkan Sochaczew
▪ Anna Banaszek – Rugby Club Orkan Sochaczew
▪ Monika Adamiak – Rugby Club Orkan Sochaczew
▪ Aneta Adamiak – Rugby Club Orkan Sochaczew
▪ Kacper Kamiński – SKM „SZARAK”
▪ Dominik Bojanowski – UKS Taekwondo i Karate Goju-Ryu
▪ Krzysztof Buczyński – UKS Taekwondo i Karate Goju-Ryu
▪ Alicja Ulicka  – UKS „dwójka” Sochaczew
▪ Kajetan Wilczak – UKS „dwójka” Sochaczew
▪ Adrian Binienda – Klub Sportowy „Bzura Chodaków”

TRENERZY (10 osób)
▪ Bronisław Gawrylczyk – Sochaczewski Klub Tenisa Stołowego
▪ Maciej Misiak – Rugby Club Orkan Sochaczew
▪ Jakub Seklecki – Rugby Club Orkan Sochaczew
▪ Marcin Stencel – Rugby Club Orkan Sochaczew
▪ Bogdan Wróbel – Rugby Club Orkan Sochaczew
▪ Paweł Domański – trener pływania, ratownik
▪ Bartosz Targaszewski – trener piłki nożnej
▪ Arkadiusz Sobieraj – UKS Orkan Judo
▪ Mateusz Sikorski – UKS Unia Boryszew
▪ Emanuel Zimny – Klub Maratończyka AKTYWNI

STATUETKI
Wyróżnienia dla sportowców (16 osób)
▪ Klaudia Lelonek
▪ Andrzej Sikorski
▪ Sylwia Pawelak
▪ Piotr Marczak
▪ Filip Raczkowski
▪ Jan Kocimski
▪ Jakub Kosk
▪ Aleksandra Pietruszka
▪ Damian Smus
▪ Aleksandra Ulicka
▪ Damian Smus
▪ Aleksandra Ulicka
▪ Alicja Ulicka
▪ Zuzanna Podrażka
▪ Patrycja Ulicka
▪ Zuzanna Anyszewska

Wyróżnienia dla działaczy sportowych (17 osób)
▪ Marcin Cichocki
▪ Robert Dłutek
▪ Marta Dybiec
▪ Bronisław Gawrylczyk
▪ Wojciech Jesiołowski
▪ Marcin Kasza
▪ Tomasz Kodym
▪ Ewa Piwońska
▪ Robert Popławski
▪ Dariusz Wendrychowicz
▪ Artur Wrzesiński
▪ Ariel Lisowski
▪ Damian Rogowski
▪ Piotr Zarzeczny
▪ KARBUD – Wojciech Karlicki
▪ PROMEX – Dawid Cendecki
▪ Bank Spółdzielczy w Sochaczewie-Kazimierz Majewski

LISTY GRATULACYJNE (36 instytucji i stowarzyszeń):
▪ Amatorska Liga Koszykówki;
▪ Amatorska Liga Siatkówki;
▪ Klub Olimpijczyka „JEDYNKA”;
▪ Klub Piłkarski ORKAN SOCHACZEW;
▪ Klub Sportowy Bzura Chodaków;
▪ Klub Sportowy OLDBOY „ORKAN” Sochaczew;
▪ Rugby Club Orkan Sochaczew;
▪ Sochaczewskie Towarzystwo Tenisowe;
▪ Sochaczewski Klub Kolarstwa Grawitacyjnego;
▪ Sochaczewski Klub Motorowy „SZARAK”;
▪ Sochaczewski Klub Tenisa Stołowego;
▪ Klub Maratończyka „AKTYWNI”;
▪ Stowarzyszenie „Motocykliści Sochaczewa”;
▪ Stowarzyszenie na Rzecz Sportu i Rekreacji  „Razem i Sprawnie”;
▪ Stowarzyszenie Rodziców na Rzecz Pływania „ORKA”;
▪ Uczniowski Klub Sportowy BUDOKAN;
▪ Uczniowski Klub Sportowy Dragon Fight Club;
▪ Uczniowski Klub Sportowy „dwójka” Sochaczew;
▪ Uczniowski Klub Sportowy „KORONA”;
▪ Uczniowski Klub Sportowy „Ogrodnik”;
▪ Uczniowski Klub Sportowy „Orkan-Judo”;
▪ Uczniowski Klub Sportowy OSIEMDZIESIĄTKA;
▪ Uczniowski Klub Sportowy „Unia Boryszew”;
▪ Uczniowski Klub Sportowy „Iwaszkiewicza”;
▪ Uczniowski Klub Sportowy „Siódemka”;
▪ Uczniowski Klub Sportowy „Taekwon Do i Karate Goju-Ryu”;
▪ Uczniowski Klub Tańca Sportowego „Pasjonat”;
▪ Zebra Off-Road Klub Sochaczew;
▪ Sochaczewskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe;
▪ Stowarzyszenie Odnowy Sochaczewa „Zamek”;
▪ Stowarzyszenie Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków;
▪ Stowarzyszenie Sportowo-Rehabilitacyjne Osób Niepełnosprawnych „JUTRZENKA”;
▪ Sochaczewskie Stowarzyszenie Lotnictwa Amatorskiego;
▪ Klub Piłkarski „Orkan” Sochaczew;
▪ Osiedlowe Stowarzyszenie Sportowe;
▪ Klub Sportowy „SOPING” Sochaczew;

STYPENDIA SPORTOWE
Burmistrz przyznał i wręczył stypendia sportowe obejmujące 8 miesięcy roku, to jest okres od kwietnia do listopada 2014.

Stypendium sportowe w Kategorii „C” w wysokości 250,00 zł brutto miesięcznie otrzymały 33 osoby:
▪ Aneta Adamiak
▪ Monika Adamiak
▪ Anna Banaszek
▪ Emilia Banaszek
▪ Elżbieta Brzustowska
▪ Natalia Cieślak
▪ Maciej Cichocki
▪ Wiktor Dobrowolski
▪ Kamil Dudkowski
▪ Natalia Gawrylczyk – Zielińska
▪ Aleksandra Gutowska
▪ Sebastian Kacprzak
▪ Adam Kozłowski
▪ Marcin Krześniak
▪ Wojciech Krześniak
▪ Tomasz Malesa
▪ Radosław Mitrowski
▪ Natalia Partyka
▪ Mateusz Pawłowski
▪ Monika Pietrzak
▪ Ewa Piątkowska
▪ Piotr Pietrzyk
▪ Dawid Plichta
▪ Miłosz Popławski
▪ Marcin Stencel
▪ Magdalena Szczerkowska
▪ Łukasz Śmielak
▪ Mateusz Traczyk
▪ Karolina Traczyk
▪ Sandra Walczak
▪ Patrycja Wasilewska
▪ Sylwia Witkowska
▪ Kamil Wydrzyński

Stypendium sportowe w Kategorii „D” w wysokości 100,00 zł brutto, miesięcznie otrzymało 26 osób:
▪ Jakub Budnik
▪ Cezary Czarnecki
▪ Łukasz Duplicki
▪ Konrad Feliga
▪ Michał Gmurczyk
▪ Jakub Grefkowicz
▪ Adrian Jachowicz
▪ Dawid Janasz
▪ Michał Kępa
▪ Piotr Kordzi
▪ Oskar Korzeniewski
▪ Kamil Marcinkowski
▪ Tomasz Markiewicz
▪ Marcin Mikulski
▪ Jakub Młyńczak
▪ Bartosz Nowakowski
▪ Robert Orliński
▪ Kamil Palasik
▪ Daniel Pamięta
▪ Damian Paluch
▪ Krzysztof Piłowski
▪ Mateusz Plichta
▪ Mateusz Popiołek
▪ Patryk Przybylski
▪ Mariusz Sejdak
▪ Damian Szałaj

DZIAŁACZ SPORTOWY
Karina Kryś – Rugby Club Orkan Sochaczew

Sochaczewskim Trenerem Roku 2013 został Bartosz Targaszewski z Akademii Piłkarskiej, drugie miejsce w plebiscycie zajął Bogdan Wróbel ze Stowarzyszenia Rugby Club Orkan Sochaczew, a trzecie Marcin Stencel także z RCO.

Nominowani do tytułu Sochaczewski Trener Roku 2013 byli:
1) Paweł Domański – Uczniowski Klub Sportowy „Dwójka” Sochaczew
2) Arkadiusz Sobieraj – Uczniowski Klub Sportowy „ Orkan-Judo”
3) Marcin Stencel – Stowarzyszenie Rugby Club Orkan Sochaczew
4) Bartosz Targaszewski – Akademia Piłkarska Sochaczew
5) Bogdan Wróbel – Stowarzyszenie Rugby Club Orkan Sochaczew

Sochaczewskim Sportowcem Roku 2013 została Alicja Ulicka z UKS „dwójka” Sochaczew, drugie miejsce zajął Konrad Kaczmarek z UKS „Unia Boryszew”, a trzecie tenisistka SKTS-u Magdalena Szczerkowska.

Nominowani do tytułu Sochaczewskiego Sportowca Roku 2013 byli:
1) Adrian Binienda – (piłka nożna) KS Bzura Chodaków
2) Krzysztof Buczyński – (sztuki walki) – UKS TAEKWON-DO i KARATE GOJU-RYU
3) Maciej Cichocki (judo) UKS „Orkan-Judo”
4) Kacper Kamiński (motocross) – Sochaczewski Klub Motorowy SZARAK
5) Konrad Karczmarek – (lekkoatletyka) – UKS „Unia Boryszew”
6) Natalia Partyka – (tenis stołowy) – Sochaczewski Klub Tenisa Stołowego
7) Dawid Plichta – (rugby) – Rugby Club Orkan
8) Magdalena Szczerkowska – (tenis stołowy) – Sochaczewski Klub Tenisa Stołowego
9) Karolina Traczyk – (rugby) – Rugby Club Orkan Sochaczew
10) Alicja Ulicka (pływanie) – UKS „dwójka” Sochaczew

 

Reklama