Sukces żyrardowskich brydżystów w Milanówku

brydz2

Robert Sadowski i Robert Siedlecki wygrali XIX Otwarte Mistrzostwa Milanówka w brydżu sportowym parami. Turniej o puchar Burmistrza Miasta odbył się 9 lutego 2014 roku. On rozgrywek przystąpiło 20 par z okolicznych miast i miejscowości.

To już dziewiętnaste Mistrzostwa Milanówka w brydżu sportowym parami. Uczestnicy walczyli o puchar Burmistrza. Miłą niespodziankę sprawili zawodnicy ziemi żyrardowskiej. Po zaciętych rozgrywkach pierwsze miejsce z wynikiem 64,70% zajęła para Robert Sadowski (Żyrardów) – Robert Siedlecki (Jaktorów). Na drugim miejscu uplasowali się Krzysztof Kwiatkowski (Żyrardów) – Michał Kilanowski (Franciszków) osiągając 62,27%.

Najlepsze pary otrzymały puchary, nagrody rzeczowe i punkty klasyfikacyjne. /na podstawie informacji nadesłanej przez SteFan-a

Jedna odpowiedź to “Sukces żyrardowskich brydżystów w Milanówku”