Grodziskie Miasto Kobiet

Grodziskie Centrum Kultury w niedzielę 9 marca zostało opanowane przez Miasto Kobiet. Panie mogły uzyskać poradę kosmetyczki, wizażystki, stylisty, spotkać się z kobietami zdobywającymi szczyty, przekonać się do zajęć fitness albo spotkać się z Urszulą Dudziak.

SONY DSC

To już trzecia edycja Miasta Kobiet w Grodzisku Mazowieckim. Duża frekwencja pań świadczy o tym, że taka impreza jest bardzo potrzebna. Panie zajęte pracą zawodową lub wychowywaniem dzieci często nie mają czasu zadbać o same siebie. Miasto Kobiet jest doskonałą okazją by skorzystać z porad, wykonać makijaż, spróbować różnych produktów kosmetycznych, przekonać się jak zadbać o dobry wizerunek, kupić unikalną biżuterię czy spróbować egzotycznych potraw.

Podobnie jak przed rokiem panie mogły również dowiedzieć się jak dzięki niewielkim zabiegom udekorować stół lub pokój, a także jak prawidłowo dbać o sylwetkę.

Organizatorzy pamiętali również o dzieciach. Na II piętrze Centrum Kultury przygotowano strefę wspaniałej zabawy malucha, zaś przed Centrum Kultury stanęła bezpieczna ścianka wspinaczkowa.

W drugiej części dnia panie mogły zobaczyć metamorfozy grodziszczanek, wysłuchać koncertu a także wziąć udział w spotkaniu ze znakomitą artystką Urszulą Dudziak./red

Reklama